Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

ING zachęca, aby „W biznesie uczyć się na cudzych… sukcesach”

Autor:  wnp.pl (AK)  |  21-04-2017 10:18
ING Bank Śląski w nowej kampanii zaprasza do udziału w European Start-up Days, imprezie towarzyszącej Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu. Dla wszystkich, którzy 11 i 12 maja nie mogą być w Katowicach, ING transmituje wydarzenie w internecie.
- Podjęcie decyzji o założeniu firmy zależy od nas samych. Jednak często to jakiś zewnętrzny bodziec popycha nas do przodu. Liczymy, że właśnie European Start-up Days spełnią taką rolę. W jednym miejscu spotka się wiele osób, dla których idea rozwoju przedsiębiorczości jest ważna. Choć konferencji networkingowych jest w Polsce sporo, my zdecydowaliśmy się na wsparcie właśnie tej imprezy. Naszym zdaniem to wyjątkowe wydarzenie dla przedsiębiorczych, gdzie mały biznes ma szanse spotkać się z dużym. Jako bank wspieramy i inspirujemy przedsiębiorczych. Dajemy im dostęp do wiedzy aby mogli rozwijać swój biznes. Dlatego transmitujemy on line całe wydarzenie - powiedziała Barbara Pasterczyk, dyrektor banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

„W biznesie najlepiej uczyć się na cudzych… sukcesach” to hasło, którym ING Bank Śląski zachęca właścicieli firm i osoby, które mają pomysł na swój start-up do oglądania European Start-up Days na żywo, w internecie. Bank będzie transmitować wszystkie panele, wystąpienia i wykłady z dwóch majowych dni spotkania. Śledząc transmisję będzie można znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, m.in. Jak zdobyć pieniądze? Jak przekonać inwestora do swojego pomysłu? Jak wyróżnić się z tłumu? Jak wytrwać, gdy pojawiają się pierwsze porażki? Jak wyjść z firmą w świat?

- Dla ING Banku Śląskiego jest od dawna po drodze z małym i innowacyjnym biznesem. Współpracujemy m.in. z Migam, InviPay, które zaczynały właśnie jako startupy. Stale poszukujemy nowych partnerów z którymi budujemy sojusz win-win. European Start-up Days to idealne miejsce na takie spotkania - dodał Przemysław Furlepa, dyrektor zarządzający Bankowością Detaliczną w ING Banku Śląskim.

Transmisja online 11-12 maja z European Sytartup Days na www.ingbank.pl. Materiały będą dostępne na kanałach banku również po spotkaniu.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018