Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

150 firm zainteresowanych współpracą z Tauron Wytwarzanie

Autor:  wnp.pl (DC)  |  21-04-2017 13:33
Prawie 250 uczestników z blisko 150 firm wzięło udział w drugim Dniu otwartych drzwi dla Wykonawcy – kolejnej odsłonie cyklu spotkań z potencjalnymi kontrahentami grupy Tauron, które odbyło się 20 kwietnia w Katowicach. Tym razem kontrahentów zaprosił Tauron Wytwarzanie.

Podczas spotkania zaprezentowana została prognoza potrzeb zakupowych Tauron Wytwarzanie, przedstawione zostały informacje o platformie zakupowej grupy Tauron oraz obowiązujących procedurach zakupowych, a także najczęściej występujących nieprawidłowościach, jakie znajdują się w składanych ofertach. Uczestnicy spotkania zostali zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże (branża kotłowa, turbinowa, elektryczna, AKPiA, dostawy i eksploatacyjna, pozostałe).

Fot. Shutterstock.com

Podczas tej edycji Dnia otwartych drzwi dla wykonawcy zainaugurowany został również pro-rozwojowy program comiesięcznych spotkań z cyklu: „Nowe technologie, innowacyjne usługi i dostawcy”, do udziału w którym zaproszeni zostali zarówno obecni jak i nowi oferenci.

Grupa Tauron przeprowadza rocznie ponad 5 tys. przetargów, ponad 10 tys. aukcji elektronicznych oraz ok. 16 tys. postępowań elektronicznych. Posiada 14 tys. zarejestrowanych dostawców.

W oparciu o elektroniczną Platformę Zakupową Grupy Tauron, od 2013 roku przeprowadzono już około 20 tys. postępowań, które pozwoliły na wyłonienie kontrahentów spełniających oczekiwania Grupy. Podczas Dnia otwartych drzwi dla Wykonawcy kontrahentom oferowana jest możliwość odbycia szkoleń z wykorzystania Platformy Zakupowej tak, aby stała się ona narzędziem powszechnie używanym i akceptowanym nie tylko przez pracowników Grupy, ale także przez partnerów biznesowych Tauron.

Dzień otwartych drzwi dla Wykonawcy to cykl spotkań przedstawicieli spółek grupy Tauron z potencjalnymi kontrahentami. Bezpłatne konferencje zakupowe odbyły się już w Tauron Ciepło oraz Tauron Wytwarzanie.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018