Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018

Polskie innowacje na największych targach technologicznych

Autor:  wnp.pl (Piotr Apanowicz)  |  21-04-2017 16:45
27 polskich koncepcji technologicznych zostanie zaprezentowanych w trakcie największych na świecie targów branży przemysłowej Hannover Messe 2017, które odbędą się w Hanowerze w dniach 24-28 kwietnia.
To okazja do pokazania innej twarzy Polski, twarzy młodych prężnych naukowców, kraju tętniącego przedsiębiorczością i wspierającego startupy - mówił o obecności polskich firm na konferencji Hannover Messe 2017 Jarosław Gowin.

- Polska będzie w tym roku głównym partnerem targów, co jest dla nas unikalną szansą. Rok temu takim partnerem były Stany Zjednoczone. Oczy całego świata będą w przyszłym tygodniu zwrócone m.in. na strefę SciTech Poland, w całości poświęconą technologiom tworzonym przez polski sektor akademicki - powiedział Jarosław Gowin, wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego. - To okazja do pokazania innej twarzy Polski niż ta, która dominuje w przekazie zagranicznych mediów. Twarzy myślę prawdziwszej, twarzy młodych prężnych naukowców, kraju tętniącego przedsiębiorczością i wspierającego startupy - dodał.

Materiał wydrukowany z portalu www.wnp.pl. © Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości 1997-2018