PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Rynek finansowy w Polsce - kapitał dla gospodarki

Warszawa  •  24 listopada 2014

Finansowanie gospodarki, rynek kapitałowy w Polsce, fundusze unijne, globalizacja, rozwój sektora małych i średnich firm - o tym wszystkim rozmawialiśmy podczas konferencji "Rynek finansowy w Polsce - kapitał dla gospodarki", która odbyła się 24 listopada 2014 r. w Warszawie.

Wydarzenie w warszawskim hotelu Sheraton przygotowała Grupa PTWP SA (wydawca Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, portalu wnp.pl, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach) wspólnie z Izbą Domów Maklerskich oraz Związkiem Banków Polskich.

Była to już druga nasza konferencja, po ubiegłorocznej, skierowana do branży finansowej i sektora przedsiębiorstw. Wśród innych spotkań poświęconych szeroko rozumianym finansom - bardzo często obracających się w zamkniętym kręgu specjalistów z rynku finansowego - z pewnością wyróżniają oba wydarzenia i audytorium, i sposób ukazywania tematów.

Adresatami naszej konferencji są bowiem przede wszystkim biznesmeni: właściciele i menedżerowie - klienci, aktywni uczestnicy rynku kapitałowego. Podczas panelowych dyskusji kładziemy nacisk na aspekt praktyczny: jak i kiedy z sukcesem wykorzystywać możliwości, które rynek finansowy stwarza przedsiębiorstwom.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP