PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

XIII Kongres Nowego Przemysłu

Warszawa  •  19-20 października 2016

XIII edycja Kongresu Nowego Przemysłu zgromadziła w Warszawie przedstawicieli rządu, prezesów kluczowych firm energetycznych, ekspertów i licznych słuchaczy.

Na Kongresie dyskutowaliśmy o wspólnej polityce energetycznej Unii Europejskiej i - na tym tle - polskim miksie energetycznym. Były debaty poświęcone OZE, inwestycjom w energetyce, rynkowi mocy i ciepłownictwu. Mówiliśmy też o efektywności energetycznej i nowych tendencjach na rynku sprzedaży energii.

Na konkretnych przykładach pokazaliśmy technologie przyszłości, nowinki i rewolucje u wytwórców energii. Częścią debaty były case studies, dotyczące nowatorskich projektów, opracowanych czy stosowanych w polskich firmach.

Jak co roku, część debat poświęcona była rynkowi gazu, szczególnie w kontekście dywersyfikacji tego surowca - tak ważnego dla bezpieczeństwa energetycznego kraju.

Odbyła się także gala konkursu "Wzorzec. Efektywny projekt energetyczny". W gronie laureatów nagród redakcji Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl są ci, którzy podejmują odważne decyzje, liderzy w dziedzinie innowacji i nowych technologii. Zobacz relację.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP