PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Forum Zmieniamy Polski Przemysł

Warszawa  •  6 lutego 2017

Forum Zmieniamy Polski Przemysł to jedna z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki. XVII już edycja tego wydarzenia, organizowanego przez redakcję Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl odbyła się 6 lutego 2017 r. w Warszawie.

O znaczeniu Forum zadecydowały konsekwencja programowa, aktualna tematyka i wysoki poziom merytoryczny debat, a przede wszystkim coroczna obecność wyjątkowych Gości. Uczestnikami debat były bowiem najważniejsze postaci polskiej gospodarki - reprezentanci zarządów czołowych polskich przedsiębiorstw, przedstawiciele rządu i parlamentu, eksperci gospodarczy.

Poprzez Forum promujemy polski przemysł, rodzimy kapitał i odpowiedzialnych inwestorów zagranicznych - wszystkich, którzy własny rozwój wiążą z unowocześnianiem, konkurencyjnością i wzrostem polskiej gospodarki. Jej stałe pozytywne przemiany są dla nas i naszych Partnerów kwestią kluczową. Dobro naszej gospodarki jako całości stawiamy na pierwszym miejscu, traktując je jako nadrzędne kryterium oceny zmieniających się kierunków i trendów w polityce czy tworzonych regulacji.

Forum zakończyła uroczysta Gala wręczenia tytułów „Tego, który zmienia polski przemysł”. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP