PARTNERZY PORTALU partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

BGK dla JST: Strategie finansowe projektów rozwojowych

Warszawa  •  24-25 maja 2017

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na XIII ogólnopolską konferencję organizowaną dla jednostek samorządu terytorialnego. Celem tegorocznej edycji będzie wymiana doświadczeń na temat wyzwań samorządowych, planów rozwoju opartych na efektywnych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb strategiach finansowania przedsięwzięć. Główne sesje wydarzenia, z udziałem członków rządu RP, poświęcone będą problemowi smogu, mieszkalnictwa i energetyki.

Organizowane przez BGK od 2005 roku konferencje stały się forum dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej oraz instytucji zaangażowanych w kreowanie i realizację polityki rozwoju. Tegoroczna, XIII już edycja będzie platformą do dyskusji na tematy związane z zanieczyszczeniem powietrza, omówione zostaną również najważniejsze inwestycje niezbędne do poprawy stanu środowiska naturalnego i sposoby ich finasowania. Panele dotyczyć też będą finansowania infrastruktury energetycznej i transportowej. Nie zabraknie tematów związanych z budownictwem mieszkaniowym.

Tegoroczna XIII edycja odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzej Dudy. Partnerami wydarzenia są Ministerstwo Rozwoju oraz Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego. Tradycyjnie współorganizatorami konferencji będą ogólnopolskie organizacje samorządowe.

 XIII Ogólnopolska Konferencja BGK dla JST „Strategie finansowe projektów rozwojowych” odbędzie się 24−25 maja 2017 r. w Sheraton Warsaw Hotel w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

Więcej informacji na stronie organizatora (kliknij)

ORGANIZATOR

Bank Gospodarstwa Krajowego

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP