Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Konferencja Risk Engineering Days

Sopot  •  2-3 października 2017

Wykorzystanie nowoczesnych technologii  pozwalających na przewidywanie awarii maszyn, zmniejszenie ryzyka przestoju zakładów produkcyjnych, budowanie kultury organizacyjnej w przedsiębiorstwach, ochrona firm przed atakami hackerskimi, kreowanie polityki cyberbezpieczeństwa – są to zagadnienia bliskie każdemu nowoczesnemu przedsiębiorcy. Okazją do poszerzenia wiedzy i wysłuchania ekspertów w tych dziedzinach będzie Konferencja Risk Engineering Days.

PZU SA, wraz PZU LAB oraz TUW PZUW, organizuje V edycję Konferencji, która odbędzie się w dniach 2 – 3 października 2017 r.

Jak co roku do hotelu Sheraton w Sopocie zjedzie ponad 150 znamienitych gości, przedstawicieli największych polskich firm, środowisk naukowych, instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo polskiego przemysłu oraz ubezpieczeń.  Eksperci będą wymieniać się swoimi doświadczeniami podczas paneli dyskusyjnych podzielonych na trzy bloki tematyczne.

Motywem przewodnim tegorocznej konferencji RED będzie komercjalizacja usług nowej spółki w Grupie PZU jaką jest PZU LAB.

Misją PZU LAB jest zwiększanie świadomości zarządzających w zakresie znaczenia bezpieczeństwa w codziennym funkcjonowaniu biznesu i promowania zasady dobrych praktyk wśród przedsiębiorców w dziedzinie zarządzania ryzykiem. W tym celu PZU LAB oferuje swoim partnerom szereg innowacyjnych projektów badawczo-rozwojowych, w tym cykl szkoleń „Piramida Kompetencji”.

Podczas Konferencji RED wręczone zostaną również nagrody Lider w Zarządzaniu Ryzykiem, Osobowość w Zarządzaniu Ryzykiem – wręczane przez PZU LAB oraz nagroda Lider Bezpieczeństwa przyznawany przez TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych.

Szczegółowe informacje dot. Risk Engineering Days będą umieszczane na stronie https://www.pzu.pl/lab.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP