PARTNERZY PORTALU partner portalu wnp.pl
partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Regionalne Property Forum Trójmiasto

Gdańsk  •  26 października 2017

Odświeżona formuła, więcej sesji, nowe tematy i PropertyDesign.pl Workplace Talks – taka będzie kolejna edycja regionalnej konferencji Property Forum Trójmiasto.

Wśród uczestników spotkania znajdą się przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

Gospodarzem spotkania Property Forum Trójmiasto jest Grupa PTWP SA, wydawca portali PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl. Konferencja odbędzie się 26 października 2017 r. w Gdańsku (Hotel Almond Business & Spa).

Property Forum Trójmiasto to dyskusje o centrach handlowych i nowoczesnych formatach handlowych w regionie; biurach – inwestorach, nowych projektach i kadrach; rynku spotkań biznesowych, turystyce wypoczynkowej oraz inwestycjach hotelowych, a także nowych możliwościach rozwoju dla branży magazynowej i logistycznej w tej części Polski.

Cykl regionalnych konferencji Property Forum 2017 to wyjątkowe spotkania, bo po raz pierwszy towarzyszyć im będą Workplace Talks, które dedykujemy projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności przestrzeniach do pracy. To odpowiedź na gwałtowne zmiany w środowisku pracy i najnowsze wymagania rynku.

Regionalne konferencje Property Forum to niepowtarzalna okazja do nawiązania biznesowych kontaktów z kluczowymi przedstawicielami tej branży. Okazją do tego są dyskusje panelowe, ale i kuluarowe.

Regionalne Konferencje Property Forum odbędą się również w Łodzi, Krakowie i Katowicach.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP