PARTNERZY PORTALU partner portalu wnp.pl
partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Regionalne Property Forum Łódź

Łódź  •  16 listopada 2017

Łódź na przestrzeni ostatnich lat przechodzi niebywałą metamorfozę – z miasta z upadającym przemysłem włókienniczym w miasto dynamicznie otwierające się na nowoczesny biznes, z atrakcyjną ofertą nowych i zrewitalizowanych obiektów i przestrzeni.

Jakich inwestycji komercyjnych potrzeba w Łodzi i regionie? Jakich inwestorów szukają władze miasta i co im oferują? Jak wykorzystać potencjał inwestycyjny ośrodka – m.in. o tym będziemy rozmawiać na Property Forum Łódź 2017.

Property Forum w Łodzi odbędzie się 16 listopada 2017 r., w ANDEL‘S BY VIENNA HOUSE ŁÓDZ (Łódź, ul. Ogrodowa 17).

Gospodarzem spotkania jest Grupa PTWP SA, wydawca portali PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl.

Kolejna edycja regionalnej konferencji Property Forum Łódź to odświeżona formuła, więcej sesji, nowe tematy i PropertyDesign.pl Workplace talks, w czasie których poruszymy kwestie związane z projektowaniem, designem i innowacjami we wnętrzach komercyjnych, w szczególności przestrzeniach do pracy.

Regionalna konferencja Property Forum to niepowtarzalna okazja do nawiązania biznesowych kontaktów z kluczowymi przedstawicielami tej branży. Wśród uczestników spotkania znajdą się przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP