Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Regionalne Property Forum Kraków

Kraków  •  5 grudnia 2017

Kraków ma swoją markę wśród zagranicznych inwestorów. Stolica Małopolski na dobre zagościła w pierwszej dziesiątce prestiżowego rankingu Tholons Top 100 Outsourcing Destinations, prezentującego najbardziej atrakcyjne lokalizacje dla branży SSC/BPO oraz IT Outsourcing. Jest pierwszym nieazjatyckim miastem w tym zestawieniu.

Na co postawić, by miasto wygrywało wyścig o pozyskanie nowych inwestycji, a rynek nieruchomości komercyjnych mógł się tu dalej dynamicznie rozwijać? Jaka jest rola władz lokalnych w kreowaniu i promowaniu lokalizacji pod kolejne projekty dla inwestorów? Jakich inwestycji komercyjnych potrzeba w mieście? Jakich inwestorów szukają władze miasta i co im oferują? O tym będziemy rozmawiać w trakcie kolejnej edycji Property Forum Kraków.

Regionalne Property Forum w Krakowie odbędzie się 5 grudnia 2017 r., w hotelu Sheraton Grand Kraków (Powiśle 7).

Gospodarzem spotkania jest Grupa PTWP SA, wydawca portali propertynews.pl oraz propertydesign.pl.

Kolejna edycja regionalnej konferencji Property Forum Kraków to odświeżona formuła, więcej sesji, nowe tematy i Propertydesign.pl Workplace talks, które dedykujemy projektowaniu, designowi i innowacjom we wnętrzach komercyjnych, w szczególności przestrzeniach do pracy.

Regionalna konferencja Property Forum to niepowtarzalna okazja do nawiązania biznesowych kontaktów z kluczowymi przedstawicielami tej branży. Wśród uczestników spotkania znajdą się przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP