PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

XVIII Forum Zmieniamy Polski Przemysł

Warszawa  •  25 stycznia 2018

REJESTRACJA

Forum Zmieniamy Polski Przemysł to jedna z najważniejszych cyklicznych debat o stanie, przemianach i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki. XVIII już edycję tego wydarzenia, organizowanego od lat przez redakcję Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu WNP.PL, zaplanowano na 25 stycznia 2018 r.

O znaczeniu, opiniotwórczości i prestiżu Forum decyduje aktualna, ważna dla polskiej gospodarki tematyka i wysoki poziom merytoryczny debat związany ściśle z obecnością wyjątkowych Gości. W wydarzeniu tym co roku biorą udział najważniejsze postacie polskiej gospodarki – reprezentanci zarządów czołowych przedsiębiorstw głównych branż przemysłu, przedstawiciele rządu i parlamentu, niezależni eksperci.


W roku 2018 Magazyn Gospodarczy Nowy Przemysł obchodzi 20. rocznicę obecności na rynku wydawniczym. W segmencie prasy ekonomicznej to ewenement. To także dwie dekady ważnych gospodarczych przeobrażeń, którym ten periodyk aktywnie towarzyszył.


Jubileusz będzie miał odbicie w kilku merytorycznych przedsięwzięciach podejmowanych w tym roku przez wydawcę, Grupę PTWP. 


Pierwszy z rocznicowych projektów wiąże się z Forum Zmieniamy Polski Przemysł – ściślej – z jego sesją otwarcia. Zamykając rozdział, zapytamy o przyszłość.


Forum Zmieniamy Polski Przemysł rozpocznie debata o prawdziwie strategicznym charakterze – „Polska gospodarka 2040. Scenariusze rozwoju w perspektywie 20-lecia”.


Ważne miejsce w bogatej agendzie wydarzenia zajmie problematyka przemian technologicznych w gospodarce (Przemysł 4,0, IV rewolucja przemysłowa, digitalizacja), jak również przeobrażenia polskiej energetyki (modernizacja, wprowadzenie rynku mocy).


Spektrum tematów uzupełnią poddane pod dyskusję aktualne zagadnienia z dziedziny budownictwa i inwestycji infrastrukturalnych, przemysłu obronnego i ekspansji zagranicznej polskich firm.


Tradycyjnie Forum zakończy uroczysta wieczorna Gala, podczas której przyznamy tytuły „Tego, który zmienia polski przemysł”Laureatami tych prestiżowych wyróżnień są od lat osoby, instytucje i przedsiębiorstwa, które wywarły znaczący wpływ na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i gospodarce.

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP