PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Kontakty

REDAKCJA PORTALU GOSPODARCZEGO WNP.PL


DANE TELEADRESOWE

Międzynarodowe Centrum Kongresowe 
Plac Sławika i Antalla 1 
40-163 Katowice 
telefon/fax: +48 (32) 209 13 03
e-mail: internet@wnp.pl


REDAKTOR NACZELNY

Rafał Kerger
e-mail: rafal.kerger@wnp.pl


II ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Adrian Ołdak
e-mail: adrian.oldak@wnp.pl


SEKRETARZ REDAKCJI

Zbigniew Konarski
telefon: +48 (32) 356 76 70
e-mail: zbigniew.konarski@wnp.pl



DZIAŁ PROMOCJI, OBSŁUGA PATRONATÓW


Agnieszka Jakubczyk (Dyrektor Działu Promocji)
telefon: +48 (32) 356 76 07
e-mail: promocja@ptwp.pl
e-mail: agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

ODDZIAŁ W WARSZAWIE

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. +48 (22) 550 69 21
fax +48 (22) 550 69 01


I ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Jacek Pustoła
e-mail: jacek.pustola@wnp.pl


DZIAŁ SPRZEDAŻY WNP.PL

Tomasz Ruszkowski (Dyrektor Działu Marketingu)
telefon: +48 (32) 209 13 03
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl


SEKRETARIAT REDAKCJI

Agnieszka Kołodziej
telefon: +48 (32) 209 10 42
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: np@wnp.pl
e-mail: agnieszka.kolodziej@wnp.pl


DZIAŁ WSPARCIA PORTALI
- rozwój i promocja portali, wymiana treści

Patryk Felner (Kierownik Działu Wsparcia Portali)
telefon: +48 (32) 356 76 26
e-mail: patryk.felner@ptwp.pl

MAGAZYN NOWY PRZEMYSŁ


REDAKTOR NACZELNY

Jacek Ziarno
e-mail: jacek.ziarno@wnp.pl

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Oskar Filipowicz
e-mail: oskar.filipowicz@wnp.pl

DZIAŁ KOLPORTAŻU I PRENUMERATY

Michał Wybraniec (Kierownik Działu Kolportażu)
telefon: +48 (32) 356 76 35
e-mail: kolportaz@ptwp.pl
e-mail: michal.wybraniec@ptwp.pl

STUDIO GRAFICZNE

Jakub Tabor (Dyrektor Artystyczny)
telefon: +48 (32) 356 76 44
e-mail: studio@ptwp.pl
e-mail: kuba@ptwp.pl

REKLAMA

Joanna Grabowska (Menedżer Magazynu Nowy Przemysł)
telefon: +48 (32) 356 76 59
e-mail: joanna.grabowska@ptwp.pl
e-mail: marketing@ptwp.pl

 

WYDAWCA - GRUPA PTWP


ZARZĄD

Wojciech Kuśpik (Prezes Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
e-mail: wojciech.kuspik@ptwp.pl

 

BIURO ZARZĄDU

Katarzyna Liszka (Kierownik Biura Zarządu)
telefon: +48 (32) 209 10 46
fax: +48 (32) 356 76 16
e-mail: katarzyna.liszka@ptwp.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Renata Nieradzik (Główna Księgowa)
telefon: +48 (32) 258 11 90
e-mail: renata.nieradzik@ptwp.pl

W PORTALU


POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP