REKLAMA

Bukmacherzy: tak w referendum zagłosują Polacy

  • Autor: TM
  • 03 września 2015 19:04
Bukmacherzy: tak w referendum zagłosują Polacy Z ofert trzech bukmacherów można wnioskować, że poparcie dla jednomandatowych okręgów sięgnąć może ok. 75 proc. Fot. forum.bukmacherskie.com

Według bukmacherów wynik referendum jest stosunkowo łatwy do przewidzenia. Najwięcej zarobić mogą osoby wierzące, że Polacy powiedzą JOW-om "nie".

Najmniejsze wątpliwości budzi pytanie trzecie. Według bukmacherów Polacy opowiedzą się za rozwiązywaniem wątpliwości na korzyść podatnika.

Za każdą postawioną złotówkę na taki wynik zarobić można ledwie jeden grosz. Za zakład odwrotny aż 10 zł. Bukmacherzy są więc pewni swego. Z oferty publikowanej przez Totolotek, STS i Fortunę można wyczytać, że "za" powinno być ponad 97 proc. głosujących - donosi serwis bankier.pl.

Najciekawsze pytanie

W przypadku drugiego pytania na każdej postawionej złotówce na "nie" dla utrzymania obecnego systemu finansowania partii politycznych można zarobić ledwie 2 grosze. Z ofert bukmacherów można wnioskować, że na głos "przeciw" zdecyduje się ponad 80 proc. głosujących.

Najciekawsze, z punktu widzenia końcowego wyniku, wydaje się pytanie pierwsze. Każda złotówka postawiona na JOW-y może przełożyć się na trzy grosze zysku.

Więcej zarobić mogą osoby wierzące, że Polacy powiedzą JOW-om "nie". Na każdej złotówce zarobić można nawet 7 zł. Z ofert trzech bukmacherów można wnioskować, że poparcie dla jednomandatowych okręgów sięgnąć może ok. 75 proc.

Taka będzie frekwencja

Przewidują oni, że frekwencja nie przekroczy 30 proc.

Z oferty Totolotka można nawet wnioskować, że w referendum weźmie udział mniej niż 27,5 proc. uprawnionych, w STS-ie przewidują z kolei frekwencję nawet poniżej 26%. Za każdą złotówkę postawioną na przekroczenie bariery 50 proc. - wymaganej, aby referendum było wiążące - można zarobić nawet 8 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA