REKLAMA

Nowy sondaż: PiS wciąż na czele. Tracą Nowoczesna i PO

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 18 marca 2016 15:31
Nowy sondaż: PiS wciąż na czele. Tracą Nowoczesna i PO Notowania PiS utrzymują się na poziomie 26 proc. (fot.wybierzpis.org.pl)

Z sondażu TNS na zalecenie "Gazety Wyborczej" wynika, że partia Jarosława Kaczyńskiego cieszy się nadal dużym poparciem. Notowania PiS utrzymują się na poziomie 26 proc.

Spadło za to poparcie dla Nowoczesnej, która od stycznia (wtedy jej notowania wyniosły 22 proc.) straciła 3 pkt proc. Straciła również Platforma Obywatelska -poparcie dla niej spadło z 19 pkt proc. w styczniu, do 15 pkt proc. w marcu.

Lepiej w najnowszym sondażu TNS wypadł ruch Kukiz‘15. Jego poparcie wzrosło od stycznia o 6 pkt. proc. Obecnie słupki wskazują 14 proc. poparcia. Kukiz'15 dogania więc Platformę Obywatelską.

Zobacz wyniki pozostałych partii tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • prawda jest okrutna! 2016-03-20 08:47:09
    Media opanowane, ustawa medialna jest przedmiotem najbliższych posiedzeń Komisji Weneckiej, zastraszanie prasy iż nie wolno pisać że zorganizowana grupa przestępcza rządzi krajem, destabilizują Polskę całkowicie"wolność słowa Jarosławie wiedza oparta o komunizm w demokratycznym kraju nie pomoże, wręcz odwrotnie efekty widać'). Sondaże pod czym się podpisujesz Jarosławie? Podlasie wybory uzupełniające do senatu w bastionie PiS kandydatka otrzymała niecałe 5%poparcia w skali na 100 uprawnionych do głosowania, po 4miesiącach społeczeństwo polskie ma was dosyć zademonstrowali powyższe nie idąc głosować ciemniaku! Obywatele źle zrobiliście powinniście głosować w celu rozgonienia sitwy przestępczej!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA