REKLAMA

Polacy wolą wyjść z UE niż przyjąć islamskich uchodźców

  • Autor: JS
  • 05 lipca 2017 15:34
Polacy wolą wyjść z UE niż przyjąć islamskich uchodźców Większość ankietowanych Polaków (56,5 proc.) jest za nieprzyjmowaniem uchodźców również w przypadku, gdyby Unia Europejska ograniczyła wypłatę funduszy (fot. Rlevente/Wikipedia/CC BY-SA 3.0)

„Czy Polska powinna odmówić przyjęcia uchodźców z krajów muzułmańskich nawet gdyby z tego powodu wiązało się to z koniecznością opuszczenia Unii Europejskiej?” twierdząco odpowiedziało 51,2 proc. ankietowanych, czyli ponad połowa - wynika z sondażu IBRiS dla „Polityki”.

Przeciwnego zdania jest 37,5 proc. respondentów. Ich zdaniem w takim przypadku Polska powinna przyjąć uchodźców z Bliskiego Wschodu.

Większość ankietowanych Polaków (56,5 proc.) jest za nieprzyjmowaniem uchodźców również w przypadku, gdyby Unia Europejska ograniczyła wypłatę funduszy.

Sondaż przeprowadzono w czerwcu tego roku na 1000-osobowej grupie respondentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Ewiak Ryszard 2017-07-05 17:53:15
    No cóż, los UE jest przesądzony. Wynika to z analizy biblijnej. Księga ta zapowiada powrót, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). To natomiast w tym kontekście oznacza także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Rosją. W podobnie spektakularny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, mówiącą o tym, że jakiś czas po zakończeniu drugiej wojny światowej wojska rosyjskie powrócą do swej ziemi (Daniela 11:28b). Nie skończyło się na wyjściu z dawnego NRD. Nieprzypadkowo rozpadł się Związek Radziecki i Układ Warszawski. Dzięki temu wojska te opuściły całą Europę. W wyznaczonym przez Boga czasie powrócą do wielu krajów, gdzie wcześniej stacjonowały. W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Ponieważ zawiera wiele szczegółów, osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 11:33; 12:10). Tych dwóch kolejnych szczegółów, na które tu zwróciłem uwagę inni komentatorzy nawet nie próbowali wyjaśniać, gdyż zupełnie nie pasują do ich interpretacji. To nie jest sofistyka. O powrocie Rosji mówię od roku 1998.
  • sara 2017-07-05 17:34:01
    Mam w nosie ich dopłaty jak w grę wchodzi życie moich bliskich i Polaków . Wyszło na to że Polacy to bardzo pazerny Naród. Trafiliście na złych ankietowanych bo z kim nie rozmawiam wszyscy są przeciwni przyjmowaniu przez Polskę uchodźców .REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA