REKLAMA

Siedem partii w Sejmie. Rośnie poparcie dla Kukiz'15

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 24 marca 2016 13:08
Siedem partii w Sejmie. Rośnie poparcie dla Kukiz'15 Zaskoczeniem jest rosnące poparcie dla Kukiz'15 i liczba partii, które weszłyby do Sejmu (Fot. Fotolia)

PiS nadal daleko w tyle pozostawia pozostałe partie. Zaskoczeniem jest rosnące poparcie dla Kukiz'15 i liczba partii, które weszłyby do Sejmu. Z najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24 wynika, że w parlamencie znalazłoby się aż siedem ugrupowań.

Poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości zadeklarowało 29 proc. Polaków. To spadek o 3 pkt proc. w porównaniu do badania przeprowadzonego 26 lutego.

Zaraz po PIS plasuje się Nowoczesna z poparciem 18 proc. Partia Petru także zanotowała spadek i to o 4 pkt. proc.

Poparcie dla Platformy pozostaje niezmienne i wynosi 17 proc. Rosną natomiast słupki ruchu Kukiz'15. Ruch Pawła Kukiza zanotował wzrost z  8 do 10 procent.

Zobacz wyniki pozostałych partii tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Prawo! Precz PiS! 2016-03-24 14:41:41
    Ok! Sprawdzam, dotychczasowy zamach stanu PiS na Konstytucje niepodległego kraju daje nam uzasadniony powód do rozpisania przedterminowych wyborów parlamentarnymi ,czy społeczeństwo Polskie zagłosuję za obecnym reżimem dyktatora wprowadzającego w kraju anarchię, chaos, brak Trybunału Konstytucyjnego jako strażaka naszych praw obywatelskich? Itd.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA