REKLAMA

Siłowe usunięcie posłów najlepszym rozwiązaniem kryzysu parlamentarnego?

 • Autor: Parlamentarny.pl
 • 11 stycznia 2017 22:10
Siłowe usunięcie posłów najlepszym rozwiązaniem kryzysu parlamentarnego? 16 grudnia 2016 roku na sali plenarnej Sejmu trwa protest posłów PO i Nowoczesnej. (fot.:Sejm RP/twitter.com)

SW Research na zlecenie „Rzeczpospolitej” przeprowadziło badanie opinii społecznej i zapytało Polaków, czy należy siłą usunąć parlamentarzystów opozycji, którzy blokują salę plenarną.

Niemal co trzeci ankietowany uważa, że jest to właściwe wyjście. Blisko połowa respondentów jest jednak przeciwna takiemu rozwiązaniu kryzysu parlamentarnego.

16 grudnia 2016 roku na sali plenarnej Sejmu trwa protest posłów PO i Nowoczesnej. Domagają się oni m.in. powtórzenia głosowania nad ustawą budżetową na 2017 rok, które przeprowadzono 16 grudnia w Sali Kolumnowej gmachu Sejmu.

W środę (11 stycznia) o godzinie 19 marszałek Sejmu otworzył nowe posiedzenie Sejmu, a następnie - po uczczeniu minutą ciszy czterech zmarłych niedawno osób, m.in. b. polityka postsolidarnościowego Longina Komołowskiego - ogłosił przerwę w obradach do czwartku (12 stycznia) rano.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • puszatek 2017-01-12 17:19:42
  No i dobrze się stało. Warcholstwo poszło do domu, do swojego koryta. Teraz karać finansowo i karnie, wtedy już nigdy nie zobaczymy ich w sejmie. Już się doczekać nie mogę kiedy zobaczę ich facjaty, jak przyjdzie im płacić. Bezcenne!
 • martin 2017-01-11 23:02:44
  jak sie ruszy gówno to będzie śmierdzieć przez lata , niech siedzą w tej sali do usranej śmierci ich
 • Sprawiedliwy 2017-01-11 22:20:46
  Oczywiście ukarać ubekow, komunistów założyć pampersa i wysłać do przedszkolaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA