REKLAMA

Sondaż: PiS bez Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na zwycięstwo w wyborach?

  • Autor: JS
  • 19 czerwca 2017 16:59
Sondaż: PiS bez Jarosława Kaczyńskiego nie ma szans na zwycięstwo w wyborach? PiS jest formacją, która powstała dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu i Lechowi Kaczyńskiemu - mówi polityk PiS (Fot. pis.org.pl)

Gdyby Jarosław Kaczyński odszedł z polityki aż 6 proc. wyborców PiS nie zagłosowałoby na tę partię, a 10 proc. nie miałoby w tej sprawie zdania - wynika z sondażu dla se.pl i NOWEJ TV.

Partia mogłaby się cieszyć poparciem 84 proc. swojego elektoratu.

- PiS jest formacją, która powstała dzięki Jarosławowi Kaczyńskiemu i Lechowi Kaczyńskiemu. Ufamy w Bożą Opatrzność, że prezes PiS cieszy się dobrym zdrowiem i będzie jak najdłużej rządził partią. Tylko pod kierunkiem Jarosława Kaczyńskiego PiS może się rozwijać i utrzymać władzę w Polsce – podsumował w rozmowie z „Super Expressem” Stanisław Pięta, poseł PiS.

Badanie zostało przeprowadzone przez Instytut Badań Pollster w dniach 7-8 czerwca 2017 roku na próbie 1059 dorosłych Polaków. Struktura demograficzna próby była reprezentatywna dla struktury dorosłych Polaków. Maksymalny błąd oszacowania wyniósł około 3 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • G....no smierdzace. 2017-06-19 17:07:59
    Zeby te Slowa zamienily sie w G...no.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA