REKLAMA

Sondaż po debacie liderów: PO w dół, Kukiz i Partia Razem w górę

  • Autor: AT
  • 22 października 2015 14:50
Sondaż po debacie liderów: PO w dół, Kukiz i Partia Razem w górę PiS wciąż wyprzedza PO (fot.shutterstock)

PiS na pierwszym miejscu, PO notuje spadek, a zyskuje Kukiz'15 i Partia Razem - wynika z sondażu przeprowadzonego po debacie liderów.

Z ostatniego z przedwyborczych sondaży zrealizowanych przez TNS Polska na zlecenie "Faktu" wynika, że PiS (37,8 proc.) wciąż wyprzedza PO. Partia Ewy Kopacz natomiast zanotowała 6 proc. spadek (24,1 proc.). Najwięcej zyskuje partia Pawła Kukiza popierana przez 9,1 proc. respondentów.

Gdyby wybory odbyły się 21 października, na komitet rockmana zagłosowałoby 9,1 proc. respondentów. Do Sejmu weszłyby jeszcze: Zjednoczona Lewica (8,91 proc.) oraz Nowoczesna Ryszarda Petru (6,6 proc.). Tuż pod progiem wyborczym są PSL (4,8 proc.) i KORWiN (4,9 proc.) a poparcie dla Partii Razem (3,5 proc.) od ostatniego badania wzrosło trzykrotnie. To z pewnością efektu zachwytu nad występem w debacie Adriana Zandberga (36 l.) - wynika z sondażu TNS dla "Faktu".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA