REKLAMA

Sondaż: Polacy są zadowoleni z polityki zagranicznej rządu PiS?

  • Autor: JS
  • 12 lutego 2018 20:28
Sondaż: Polacy są zadowoleni z polityki zagranicznej rządu PiS? Z sondażu wynika, że częściej niezadowolenie z działań rządu PiS w kwestii polityki zagranicznej wyrażają kobiety (58 proc.) (fot. Pixabay.com)

Ponad połowa badanych nie jest zadowolona z polityki zagranicznej rządu PiS - wynika z sondażu SW Research dla serwisu rp.pl.

Prawie 30 proc. ankietowanych jest przeciwnego zdania i wyraża swoją aprobatę co do działań rządu w tym obszarze. Zdania w tej sprawie nie ma 15 proc. ankietowanych.

Z sondażu wynika, że częściej niezadowolenie z działań rządu PiS w kwestii polityki zagranicznej wyrażają kobiety (58 proc.), osoby powyżej 50. roku życia (64 proc.) oraz badani o wykształceniu średnim (57 proc.). Tego zdania są też częściej osoby o dochodzie od 3001 do 5000 zł (60 proc.) oraz badani z miast od 200 do 499 tys. mieszkańców (67 proc.) 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Kłobucczanin 2018-02-12 20:48:47
    a coz Ci ludzi głosujący za tak maja za pojecie o polityce zagranicznej naszego kuriozalnego MSZ, to jest cyrk, kabaret, żenada i wstyd. "Ludziska głupie to i wszystko kupie" dac im tylko do michy trochę karmy i już bija brawo, i już się cieszą, tak tez było po reformie rolnej , to był taki prezent od komunistów dla obywateli, tez klaskami . Część społeczeństwa wie gdzie idziemy, reszta to mięso armatnie, kupione za 500+, zabiegi socjotechniczne, dobra koniunktura gospodarcza na całym świecie, granie na narodowo-szowinistycznych tematach ( uśmiech wielu). Kiedy braknie karmy w misce, będzie już zbyt późno na reakcje, ja już to przerabiałem 1945-1989/ 2016-???!!!, historia lubi się powtarzać, kiedy ludzie ( społeczeństwo) nie potrafią samodzielnie myśleć, a głównych motorem działania, jest zazdrość, zawiść, pazerność, moralna i etyczna zgnilizna (np. czarni) , czeka nas tragiczna przyszłość, jeżeli ci pozostali się nie 'obudzą" a wielu innych nie zacznie logicznie myśleć.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA