REKLAMA

Sondaż prezydencki: Donald Tusk bez szans na fotel prezydenta?

  • Autor: JS
  • 15 lipca 2017 17:45
Sondaż prezydencki: Donald Tusk bez szans na fotel prezydenta? Donald Tusk fot.PTWP

Gdyby do drugiej tury wyborów dostałby się Donald Tusk i Andrzej Duda, fotel prezydenta ponownie objąłby obecny prezydent - wynika z najnowszego sondażu KANTAR Millward Brown SA na zlecenie „Faktów” TVN i TVN24.

Na obecnie urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę swój głos oddałoby 52 proc. badanych. Z kolei na Donalda Tuska zagłosowałoby 44 proc. ankietowanych. 4 proc. respondentów udzieliło odpowiedzi na pytanie, "na którego z ewentualnych kandydatów zagłosował(a) by Pan(i) w drugiej turze wyborów prezydenckich?" - „nie wiem/trudno powiedzieć/jeszcze nie zdecydowałem”.

Sondaż na zlecenie „Faktów” TVN i TVN24 został zrealizowany przez KANTAR Millward Brown SA w dniach 11-12 lipca 2017 roku na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie telefonów stacjonarnych i komórkowych, wśród osób powyżej 18. roku życia. Wielkość próby wyniosła 1008 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • szumilas 2017-07-16 14:36:22
    Jeszcze by tego brakowało aby facet zbliżający się do miana zdrajcy Narodu, działający podczas dwóch kadencji w białych rękawiczkach na rzecz Berlina i Brukseli, wprowadzający Polskę i Polaków w szereg ślepych uliczek, bez możliwości powrotu normalności, wyprzedający Majątek Narodowy kapitałowi zachodniemu, ZOSTAŁ PREZYDENTEM POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA