REKLAMA

Sondaż: Rekonstrukcja rządu. Beata Szydło straci stanowisko?

  • Autor: JS
  • 06 listopada 2017 16:19
Sondaż: Rekonstrukcja rządu. Beata Szydło straci stanowisko? Według sondażu IBRiS, gdyby miało to zależeć od respondentów, szefowa rządu straciłaby stanowisko. Jej odejścia chce ponad 50 proc. badanych (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

Z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla "Rzeczpospolitej" wynika, że ponad 50 proc. ankietowanych opowiedziało się za zmianą na fotelu premiera.

Według sondażu IBRiS, gdyby miało to zależeć od respondentów, szefowa rządu straciłaby stanowisko. Jej odejścia chce ponad 50 proc. badanych.

IBRiS zadało ankietowanym pytanie: "Czy zdaniem Pani/Pana powinno dojść do zmiany obecnego premiera rządu?". Aż 29,9 proc. osób odpowiedziało "zdecydowanie tak", a 20,6 proc. było za.

Przeciwko zmianie premiera opowiedziało się 35,8 proc. ankietowanych. Zdecydowanych zwolenników pozostania Beaty Szydło na fotelu Prezesa Rady Ministrów, jak wynika z sondażu, jest 19,6 proc. 16,2 proc. osób, stwierdziło, że "raczej nie zgadzają się" na zmianę premiera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Prawdziwy Polak 2017-11-07 11:10:14
    Do stary polak: Antypolski jest obecny rząd bo wprowadza dyktaturę, zadłuża kraj na potęgę i niszczy sojusze.
  • stary polak 2017-11-07 10:01:12
    Co za bzdurne spekulacje dyletantów.A cóż wy możecie wiedzie o szczegółach pracy rządu,Od tego jest premier Opozycja anty polska ze shetyną na czele na pewno pozamieniała by dobrych na byle jakich ministrów bo dla nich im w Polsce gorzej tym lepiej.Mordę w kubeł radia słuchaćREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA