REKLAMA

Sondaż: Sześć partii w Sejmie - PiS, PO, Zjednoczona Lewica, Nowoczesna, Kukiz'15 i PSL

 • Autor: AT
 • 19 października 2015 11:15
Sondaż: Sześć partii w Sejmie - PiS, PO, Zjednoczona Lewica, Nowoczesna, Kukiz'15 i PSL PiS, PO, Zjednoczona Lewica, Nowoczesna, Kukiz'15 i PSL w Sejmie (fot.pixabay.com)

Gdyby wybory odbyły się w minioną niedzielę (18 października) wygrałoby je PiS z wynikiem 36 procent poparcia - wynika zbadania IBRiS.

Niezmiennie druga jest PO z poparciem 22 procent. To tyle co przed miesiącem i mniej o dwa punkty niż w ostatnim badaniu.

Według badania IBRiS dla "Rzeczpospolitej" w Sejmie znalazłyby się również Zjednoczona Lewica (11 procent), Nowoczesna, ruch Kukiz’15 i PSL (po 6 procent).

Jednopunktowy wzrost zanotowała partia KORWiN, ale 4 proc. to za mało, by znaleźć się w Sejmie - czytamy w "Rz".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • Federacja MSP 2015-10-21 17:02:21
  Polscy przedsiębiorcy z sektora MSP oddadzą głos na Nowoczesną
 • Martyna Lichacz 2015-10-20 12:02:35
  Boże Wszechmogący, pokaż swoją łaskę narodowi ciemiężonemu od wieków przez słabość, małość wiary, kłamstwa, niedostatek wiedzy. Do Ciebie Panie kieruję swój głos. Spraw by Twoja potęga okazała się wszystkim tym, którzy popierają obecny stan Polski. Pokaż złym ludziom, że Twoja Miłość istnieje i ma się dobrze! Pokonaj z łatwością wichru, pstryknij palcem i mrugnij okiem, a głupota rządów bezpańskiego i wyniosłego ludu się zakończy. Przywróć Twoje rządy na polskiej ziemi. Święty Janie Pawle II wyproś dla nas Ducha, o którego tak wołałeś za czasów PRL. Niech zakryte i zniszczone zostaną złe siły, które kłamią, że KORWiN to głos zmarnowany. Okaż swoją potęgę. Jakby to było, gdyby KORWiN wszedł do parlamentu z dużą grupą? Wprowadź na tron ludzi prawych. Ześlij Panie Ducha do Serc Polaków i odkłam to wszystkie spustoszenie które media przez wiele lat poczyniły w ich sercach: zabierz lęk. Daj Bojaźń Bożą tym, którzy jej nie mają. Okaż swą potęgę. Jedyny na wieki wieków. Bo wszystko jest możlwe. A tylko Twoja Miłość leczy.
 • Janusz 2015-10-19 23:05:00
  Hahaha!!! Skąd oni biorą te wyniki?! ZLEW 11% a PSL 6%?! Korwin 4%?! Przecież to żart!!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA