REKLAMA

Sondaż: Z którym politykiem Polacy usiedliby do wigilijnego stołu?

  • Autor: JS
  • 22 grudnia 2017 18:45
Sondaż: Z którym politykiem Polacy usiedliby do wigilijnego stołu? Co ciekawe, aż 48 proc. ankietowanych odpowiedziało, że nie zasiadłoby przy wigilijnym stole z żadnym z wymienionych polityków (fot. pixabay.com)

Portal Wirtualna Polska przeprowadził na panelu Ariadna ankietę, w której zapytał Polaków, z którym politykiem chcieliby zasiąść przy wigilijnym stole.

Jak się okazuje, Polacy najchętniej zjedliby wigilijną wieczerzę w towarzystwie prezydenta Andrzeja Dudy - wybrało go 20 proc. badanych. Na drugim miejscu znalazł się Paweł Kukiz - 12 proc. Miejsce na podium zajął jeszcze Donald Tusk. Do stołu zaprosiłoby go 11 proc. respondentów.

Do wyboru byli też inni politycy. Jak rozłożyły się oceny?

Mateusza Morawieckiego wybrało 7 proc. osób, Jarosława Kaczyńskiego 5 proc., Patryka Jakiego 4 proc., Ryszarda Petru 3 proc., Mateusza Błaszczaka i Grzegorza Schetynę - po 2 proc. Najniżej w zestawieniu znaleźli się: Krystyna Pawłowicz, Antoni Macierewicz i Bartłomiej Misiewicz - po 1 proc.

Co ciekawe, aż 48 proc. ankietowanych odpowiedziało, że nie zasiadłoby przy wigilijnym stole z żadnym z wymienionych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Nowy 2017-12-23 17:52:35
    Nie.zasadbym.pszy.stole.z.zlodzejskom.platformom.i.nowoczesnomREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA