REKLAMA

TNS Polska: 25 proc. Polaków gotowych do wzięcia udziału w wyborach. Na kogo chcieliby zagłosować?

  • Autor: PAP/JS
  • 03 lutego 2016 12:08
TNS Polska: 25 proc. Polaków gotowych do wzięcia udziału w wyborach. Na kogo chcieliby zagłosować? Na pytanie o gotowość wzięcia udziału w wyborach do Sejmu 25 proc. badanych odpowiedziało, że zdecydowanie wzięliby w nich udział(fot. youtube.com)

Na pytanie o gotowość wzięcia udziału w wyborach do Sejmu 25 proc. badanych odpowiedziało, że zdecydowanie wzięliby w nich udział; a 35 proc. z wahaniem potwierdziło gotowość pójścia do urn.

Wśród osób deklarujących w drugiej połowie stycznia gotowość udziału w wyborach do Sejmu, 37 proc. chce głosować na PiS, 17 proc. na PO, 13 proc. na Nowoczesną, a 10 proc. na formację Kukiz'15 - wynika z sondażu TNS Polska.

W porównaniu z wynikami badania zrealizowanego kilka dni wcześniej (15-20 stycznia), przed debatą w Parlamencie Europejskim na temat sytuacji w Polsce, poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości spadło o jeden punkt procentowy.

Zobacz wyniku tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA