REKLAMA

TNS Polska: Sprawy w kraju idą w złym kierunku? Tak sądzi połowa Polaków

  • Autor: PAP
  • 28 września 2016 09:20
TNS Polska: Sprawy w kraju idą w złym kierunku? Tak sądzi połowa Polaków Jedna piąta Polaków (20 proc.) sądzi, że warunki materialne w Polsce pogorszą się. (Fot. shutterstock)

Połowa Polaków uważa, że sprawy w kraju idą w złym kierunku - wynika z badania TNS Polska. Wg sondażu, jedna trzecia (33 proc.) badanych myśli pozytywnie o biegu spraw.

5 proc. Polaków jest zdania, że gospodarka naszego kraju znajduje się w stanie rozwoju. Tyle samo Polaków jest przeciwnego zdania.

46 proc. ankietowanych twierdzi, że w ciągu najbliższych 3 lat nic się nie zmieni w Polsce pod względem materialnych warunków życia. Ponad jedna czwarta respondentów (29 proc.) uważa natomiast, że materialne warunki życia poprawią się, a jedna piąta (20 proc.) sądzi, że pogorszą się.

Prawie połowa badanych (49 proc.) uważa, że w Polsce można znaleźć zatrudnienie. Natomiast 45 proc. respondentów jest zdania, że znalezienie pracy w naszym kraju jest bardzo trudne lub nawet niemożliwe.

Badanie przeprowadzono w dn. 9-14 września na grupie 1059 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA