REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Łukasz Zarzycki


KOMENTARZE

  • hjjgf 2016-04-04 04:45:14
    Szkoda, ze nikt nie zainteresuje sie podejściem pana radnego do mlodych dziewcząt. Czemu sluzy tak aktywna dzialalnosc w Azs,pan radny ma swoj prywatnyy harem. W rece dziennikarzy juz wpadly sms z propozycjami seksualnymi a w ramach ich spelnienia oferta sponsoringu i kariery w sporcie i nie tylko.srednia wieku jaka prwferuje pan zarzycki to 15 letnie dziewczyny.Jego obecna partnerka tez tyle miala,a dzis juz podobno 18 z czego zwiazek uznawamy jest prawnie.
  • Nie ważne kto ważne co 2015-10-03 16:02:55
    Zarzycki szkoda słów typowy karierowicz z PO typowy sportowiec czyli bieg po kasę do sejmowego koryta tak że na takiego człowieka ja radny Gminy Czerwonak szkoda oddawać głosy w tej kadencji niech lepiej dalej będzie radnym i zbiera punkty może coś zrobi w sprawie śmierdzącej oczyszczalni bo jak zeszłym roku były wybory samorządowe to wszyscy obiecali zająć się sprawą śmierdzącej oczyszczalni jak jest już POwyborach to wszyscy zapomnieli o obietnicach na czele z P Zarzyckim
  • WyborcaKo 2015-09-19 11:06:24
    Typowy cżłowiek PO. Na swoim facebook'owym profili wstawił przed wyborami około 20 zdjęć, przed tablicami „Gmina … wita”, a na nich osoba z kartką „Popieram, ZARZYCKI 13”. Nic by nie było w tym dziwnego, gdyby nie to, że na zdjęciach pojawiają się DWIE, góra trzy twarze. Pani ze zdjęć, pani Wiesława Fedder, którą ciężko rozpoznać, zwłaszcza, że na zdjęciach ma ciągle ten sam ubiór. Drugi pan ze zdjęcia nie zakrywał twarzy, za to… zmieniał ubiór. Normalnie – Incognito!