REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Jerzy Derkacz


KOMENTARZE

  • Władysław 2015-10-22 12:24:01
    SMS- y wysyłają wyborcy, a już sam fakt , że w wyborach w 1993 roku dr Derkacz zdobył największą liczbę głosów w wyborach, pokonują nawet Jana Zamojskiego - prawie 50 tysięcy osób oddało na dr Derkacza swój głos- świadczy o tym jakim jest człowiekiem. Myślę, że smsów sam na siebie nikt nie wysyła, to byłoby bankructwo i czysta głupota - jeden sms kosztuje 2,50 zł (sam wysłałem :). Idę o zakład, że i w tych wyborach Jerzy Derkacz zwycięży - jak rozmawia się z ludźmi, to większość wyborców PSL-u deklaruje chęć oddania głosu na niego, podobnie jak niezdecydowani, jak i ci którzy go znają , a chcieli głosować na PiS, czy PO. Po prostu liczy się człowiek , a nie partia. Kto zna dr Derkacza, wie, że to prawy , uczciwy, doświadczony i mądry człowiek, a takich polityków nam potrzeba. Nigdy nie był uwikłany w afery i jest oddany ludziom Obstawiam na najwyższy wynik w wyborach 25 X, czego gorąco Panu Doktorowi życzę! Wtedy Polska będzie krajem, który jeszcze bardziej wszyscy pokochamy i w którym będziemy chcieli żyć. Dobra informacja dla dr Derkacza - jak rozmawiam z ludźmi, ze swojej miejscowości,to większość jest za Panem :)
  • Włodzimierz Pawelec7/4/24 2015-10-18 22:41:11
    Do Wyborca - prawdziwy Polak: W tamtych plebiscytach a nie prawyborach po prostu wysyła się smsy i ma się pierwsze miejsce. Pytanie tylko ile masz kasy na smsy. Tutaj nie da się zapłacić i widać od razu że poparcia brak. Zwykły komentarz marketingowy. Porażka i wstyd że tak wprowadzacie ludzi w błąd.
  • Wyborca - prawdziwy Polak 2015-10-01 23:52:55
    Dr Derkacz to bardzo uczciwy człowiek.Wiedzą to wszyscy,którzy go znają.Widać, że ma bardzo duże poparcie.W prawybory Dziennika Wschodniego i Kuriera Lubelskiego ma największą liczbę głosów że wszystkich kandydatów.Ja i moja rodzina zagłosujemy na niego.Dobrych, uczciwych ludzi należy popierać.Gdyby wszyscy w Parlamencie byli tacy jak dr Derkacz,żylibyśmy w normalnym kraju.