REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Agnieszka Ścigaj

KOMENTARZE

• PL.😀 2017-05-26 02:17:32
    Popieram zaangażowanie w pracy posła i wytrwałość w debatach TV.
  • Greta 2016-12-26 20:57:12
    Najlepsza posłanka tej kadencji. Oby tak dalej. Powodzenia
  • Potyl 2016-10-25 19:28:59
    "Moja" posłanka! Cieszę się, że na Panią głosowałam!
  • Gosia 2016-10-21 18:26:48
    Do Zjednoczona Prawica : A ty trolu jeden przez kogo jesteś opłacany, żeby takie brednie wypisywać? A co ma do rzeczy skąd kto jest? Chyba ważne jest to, co i jak robi a nie czy jest ze wsi czy miasta, (...) skończony!
  • Janusz Szymusiak 2016-10-21 10:04:29
    jak na razie dobrze, a życzę, żeby było bardzo dobrze ! pracowicie, merytorycznie, z zaangażowaniem w istotne sprawy dotyczące obywateli ! oby tak dalej ! brawo
  • halakazam 2015-10-16 17:04:46
    Pani, która dorobiła się na działaniu "układu", teraz startuje przeciw "układowi"-- śmiech na sali
  • Stanisław M. 2015-10-04 12:25:46
    Agnieszka Ścigaj to po prostu DOBRY CZŁOWIEK. Nie jest zepsuta przez dotychczasowy układ polityczny. Znam ją i wie, że nigdy się za nią nie zawstydzę. Warto na Nią oddać swój głos.
  • KukizKukiz 2015-09-17 20:18:38
    Zachęcam wszystkich do polubienia oficjalnego profilu Agnieszki Ścigaj - kandydatki z powiatu olkuskiego do Sejmu RP. 25 października możemy wybrać do parlamentu właśnie takich ludzi - pracowitych, konkretnych, a nie telewizorowych polityków których oglądamy wciąż od 25 lat. #PotrafiszPolsko zmienić ten system! facebook.com/Agnieszka-%C5%9Acigaj-Kandydatka-na-Sejm-RP-1476482495991048/timeline/
  • loczek 2015-09-09 23:46:58
    Słuchając wypowiedzi tej Pani można odnieść wrażenie, że naprawdę wie o czym mówi. Ciekawy kandydat. Naprawdę zapowiada się imponująco
  • Słuchaczka 2015-09-09 21:26:08
    Byłam wczoraj w Krakowie na debacie Radia TOK FM organizowanej pod hasłem "Poznaj swojego posła" w której pani Agnieszka Ścigaj brała udział. W ciągu trwającego ponad dwie godziny wydarzenia były momenty dla niej lepsze i gorsze, jednak w ogólnym podsumowaniu uważam, że pokazała ona coś bardzo ważnego - że najważniejsze są dla niej interesy ludzi. Każdą osobę z publiczności, która zadawała pytanie, starała się wysłuchać i powiedziała także, że swoją osobę w roli posła rozumie w ten sposób, że ma właśnie wysłuchiwać problemów lokalnej społeczności, dowiadywać się na czym one polegają i poruszać je wśród ludzi, którzy mają czynny wpływ na możliwość zmian. Zdecydowanie zachęcam każdego do własnych poszukiwań odnośnie kandydatów długo przed wyborami :)
  • Antonina 2015-09-09 16:07:02
    Do Zjednoczona Prawica : Proszę nie kompromitować się, pani Agnieszka mieszka w powiecie olkuskim, który należy do okręgu wyborczego nr 13, tak samo jak powiat miechowski, krakowski i miasto Kraków.
  • dr inż. Zofia Gerlach 2015-09-09 13:02:53
    Wykształcona, przedsiębiorcza, działa dla ludzi niepełnosprawnych. Myślę, ze o nas starszych też będzie dbała. Popieram gorąco!
  • Anna 2015-09-09 12:12:52
    Wczoraj TOK FM przeprowadzało debatę, pani Agnieszka o ile mnie pamięć nie myli brała w niej udział, mądra kobieta.
  • Zjednoczona Prawica 2015-09-09 08:28:54
    Laska ze wsi ze Śląska chce być posłem z Krakowa , kukizowców już zupełnie popiepszyło
  • NrOne 2015-09-08 17:41:11
    Agnieszka Ścigaj odebrała nagrodę : krakow.tvp.pl/21537960/lodolamacze-2015-integracja-osob-niepelnosprawnych

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.