REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Magdalena Targańska

KOMENTARZE

• Adam 2015-09-18 23:10:01
    Ejj rozwalają mnie ludzie którzy nie znają w ogóle osoby która kandyduje w tym przypadku Magdaleny Targańskiej a udzielają się i komentują jakby wszystkie rozumy pozjadali, dlatego w Polsce mamy jak mamy:(:(:(:(
  • obserwatorka 2015-09-17 20:08:58
    Profesorów już mamy we władzach, tylko co z tego??? Dziewczyna całym sercem zaangażowana w sprawę, idzie z młodzieńczą energią by coś zmienić. Przede wszystkim uczciwa, ambitna i już zdążyła wiele zdziałać! A ci co tak krytykują, co zdążyli zrobić? Mniej niż to swoje zero?!
  • Jusia P. 2015-09-09 19:29:05
    Znam osobiście tą kandydatkę :) bardzo dobry wybór ! osoba ambitna, z pomysłem nie tylko na siebie ale również na naprawę polskiej sceny politycznej.
  • Marcin Z 2015-09-09 15:35:48
    Dziewczyna mamoje poparcie podpisuje się obiema rekami za, znam ją i mam nadzieje że ten światek jej nie zje. Sympatyczna mądra i miła aczkolwiek młoda, i co z tego napewno mądrzejsza niż Ci wszyscy przy korycie. I i szkalujący ją w komętarzach. Pozdrawiam zawistnych i normalnych ludziz.
  • Pumba 2015-09-09 15:31:25
    Do Peter: A ty co takiego robisz? Może daj szanse a nie szkaluj...
  • Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-09 15:09:55
    Bakun & Targańska = najlepsza reprezentacja okręgu w Sejmie !! Znam, polecam, szanuje!!!
  • Zbigniew Hatłas 2015-09-09 14:25:58
    Magda jest młodą dziewczyną zaangażowaną w Ruch Pawła Kukiza od samego początku. Jest osobą godną zaufania i można na niej polegać. Młody wiek i brak doświadczenia jeszcze o niczym nie świadczy a wręcz przeciwnie - wprowadza zdrowe i czyste myślenie nie "umoczone" w samorządowych gierkach. Właśnie takich ludzi Polska oczekuje i potrzebuje !!! Potrafisz Polsko !!!
  • Peter 2015-09-09 14:00:13
    Kandydatka nic sobą nie prezentuje. Jestem z Jasła i nie znam jej z żadnej działalności. To wstyd, że takie osoby w ogóle mają czelność startować. popierałem Kukiza ale jego listy to dno.
  • Kamil L. 2015-09-09 13:48:28
    Nie polecam kandydatki. Brak działalności społecznej, brak doświadczenia. Chce się tylko dorwać do koryta. NIE!
  • JESTEM NA NIE 2015-09-09 12:51:10
    Nie polecam, że nada, zero doświadczenia, kwalifikAcji, procz usmiechu ZERO ZERO ZERO
  • mrozek 2015-09-09 11:40:42
    Komentujcie, bardzo was prosze. Nie znam pani ale moze znam kogos , kto ja poleca.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.