REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Barbara Szczerba


KOMENTARZE

 • Marysia 2015-10-14 17:37:39
  Zgadzam się w pełni ze Smakoszem i Korbą- nie znam Pani Prezes ale za to doskonale znam produkty z mleczarni w Międzyborzu - WYŚMIENITE I GORĄCO POLECAM!!! Z tego co wiem od lat efektywnie zarządza Zakładem, który ciągle się rozwija. Zresztą warto wejść na stronę www i zobaczyć.W dzisiejszych czasach trzeba miec wiedzę i umiejetności aby się nie tylko utrzymać ale ciągle się rozwijać na tak trudnym rynku .Wygląda na to, że Pani Prezes świetnie wykorzystuje możliwości wykorzystania funduszy UE z korzyścią dla Producentów, Zakładu i Pracowników! Myślę, że takie osoby winny się znależć się w Parlamencie!!!!!
 • smakosz 2015-10-14 15:37:19
  Warto wiedzieć, że dzięki odważnym i śmiałym decyzjom Pani Prezes z międzyborskiej mleczarni mieszkańcy powiatu oleśnickiego mogą być dumni, a konsumenci zdrowi, bo i nabiał międzyborski jest naprawdę tradycyjny. Masło tradycyjne i ser twarogowy, to złoci medaliści Międzynarodowych Targów „Polagra-Food” w Poznaniu, a wszystkie produkty mają znak „Poznaj Dobrą Żywność”. To tylko niektóre tytuły i sukcesy. Jestem przekonany, że tylko tacy ludzie jak Pani Barbara odpowiedzialnie pełnić będą zaszczytną i odpowiedzialną rolę, jaka spoczywa na Posłach Sejmu RP. Pozdrawiam i życzę smacznego.
 • smakosz 2015-10-08 07:52:10
  Rolnicy powinni kierować się rozumem, a nie przekonaniami politycznymi. Głosujcie na kandydatów, którzy już wiele dla rolników zrobili, z zaangażowaniem, energią i zdecydowaniem. Taką właśnie osobą jest Barbara Szczerba. Producenci mleka, dostarczający mleko do mleczarni, wiedzą, że to co obiecała, zawsze zrobiła.
 • korba 2015-10-07 21:21:43
  Barbara Szczerba jest znakomitym prezesem Okręgowej Spółdzielni mleczarskiej w Miedzyborzu. Na naszym Dolnym Śląsku były 33 mleczarnie (!!!!), a zostały tylko 3 (!!!). Wejdźcie na stronę mleczarniamiedzyborz.pl, a się przekonacie. Jeśli będzie takim posłem, jak Prezesem - to nam wyjdzie na dobre. Tak trzymać Pani Barbaro