REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jerzy Leśniewski

KOMENTARZE

• Blazej 2018-02-11 22:59:16
    a gdzie nasza matka teraz jest cyniku wyrafinowany szmaciazu
  • BLAZEJ 2018-01-24 22:05:56
    DO ROBOTY WSZYSTKIE NIEROBY POPRACOWAC TROCHE DLA TEGO NASZEGO WSPANIALEGO KRAJU
  • szczepan 2017-11-24 21:34:44
    żadnych komentarzy wielbicieli tego człowieka
  • Błażej 2017-10-16 20:37:18
    skrajny przykład skurwysyna matka kilka miesięcy w kraju po przyjeżdzie z kanady mieszka w ruminie u niego w domku i nikt o tym nie wie trzyma to w w tajemnicy ciekawe w jakim celu nawed sąd w koniene ni jest wstanie ustalić jej miejsca pobytu o co tu chodzi kasa jej emeryturka
  • błazej syn 2017-10-16 20:22:24
    nasza matka od kilku miesiecy w olsce i nikt o tym nie ja dowiedziłaemsie przypadkowo
  • szczePUS 2017-09-13 22:50:47
    Do Biskup: PPATRZ NA SENS POCZYNAŃ ZACHOWANI ETEGO CZŁOWIEKA NIE PATR ZBŁĘDY MERYTORYCZNE CIEKAWE CZY DALEJ Z NI UTRZMJESZ KONTKTY TOWARZYSKIE
  • Błażej 2017-07-20 22:22:22
    w szkol e pożarnictwa w poznaniu był układ jak ty uwalisz moje go ta ja uwale twojego ucznia układ,,,,,,codwa tygodnie koniaki z pewexu, swiniak w bagażniku i przysiega finał wiem jak to działało widziałem to
  • SĄSIAD WIESZ KTO HAHAHAH 2017-07-09 22:14:43
    DO ROBOTY NIEROBIE POPRACUJ NAJPIERW DLA TEGO KRAJU
  • SĄSIAD WIESZ KTO HAHAHAH 2017-07-09 22:09:56
    DO ROBOTY NIEROBIE POPRACUJ NAJPIERW DLA TEGO KRAJU
  • Sąsiad ten szczególny 2017-07-09 22:07:17
    chyba skończył karierę polityka TO JEST DOBRA ZMIANA SPRAWDZAĆ LUDZI CO SOBĄ REPREZENTUJĄ NIE JAK ZAWSZE BYŁO DUŻO GADAĆ POMIDORAMI RZUCAĆ W ZDJĘCIE PREMIERA TUSKA
  • Błażej 2017-05-21 23:36:56
    zmień nazwisko na grzankowski ojciec sie w grobie przewraca zaeraz matka się będzie w grobie przewracac
  • brat ku...wa z przypadku 2017-05-15 22:31:11
    Do Jerzy Józef Leśne iewski: jebnij sie w łeb baranie lesniewski ojciec si e w grobie przewraca
  • Sami swoi 2017-05-07 23:32:36
    Do Jerzy Józef Leśniewski: jesteś zakałą rodziny jurek dokładnie jurek przez małe j. Wstydź się i znikaj. To ciebie powinni się bać jesteś oszustem. Z całą rodziną skłócony i z nikim nie utrzymuje kontaktów? To mówi samo za siebie.
  • Do biskupa 2017-02-18 22:04:26
    Ten idol kończyl szkołe podstawową z p.Ole........czak i z p.Ko.......wskim po układach u mnie w domu to było załatwiane problemy w szkole zaw. A potem szkoła pożarnictwa e Poznaniu. Koniaki z pewexu świniaki w ba gażniku. Żeby tylko skończył szkołe. Nastepnie 1 praca Słupca jakaś wojna z przełożynymi i zawodowa emigracja na południe chyba do Złocińca W nocy uciekał bo rozpętał wojne lolalną z góralami .Nawet nie odpracował zobowiązań zewiązań ze szko£ä matka splaci£a za nie
  • Biskup 2017-02-14 21:11:06
    Do sąsoiad z powst. wlkp18: Skończ lekcje Języka polskiego, a potem zacznij szerzyć swoje poglądy. Większość tych komentarzy ma karygodne błędy, proszę zlituj się i skończ z tym majaczeniem.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.