REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Urszula Ciupak


KOMENTARZE

 • abc 2015-10-12 11:55:16
  Do Absolwentka: "Inne szkoły wybierają nie uczniowie a ich czasem nadambitni rodzice:)" Czymś się jednak kierują, prawda? Co do reszty... czytać ze zrozumieniem nie nauczyłaś się? Nic o poziomie nauczania nie pisałem ;)
 • Absolwentka 2015-10-10 16:14:21
  Do abc: Inne szkoły wybierają nie uczniowie a ich czasem nadambitni rodzice:) Opinia ze poziom nauki w Sulikowie jest słaby jest skutkiem tylko i wyłącznie tego, że wiejscy uczniowie tak a nie inaczej podchodzą do nauki, a rodzice są przekonani, ze t nauczyciel nie nauczyl... Prawda jest taka że szkoła była prowadzona rzetelnie i funkcjonowała tak jak funkcjowac powinna. Wyniki egzaminu były w tym roku w normie, a ja jako absolwentka tej szkoły mogę śmiało powiedzieć że "po tej sulikowskiej nauce" świetnie sobie radzę w liceum.
 • Wiktoria czajkowska 2015-09-28 16:26:52
  Pani Urszula Ciupak jest uczciwą kobietą. Obawiam się że nowy dyrektor szkoły Jan Majowski będzie zdecydowanie gorszy i odejdzie o wiele więcej osób z szkoły w sukiwowie
 • abc 2015-09-23 22:50:11
  Do cbc: porównaj proszę ilość dzieci i młodzieży z obwodu szkolnego gminy Sulików ze stanem uczniów ZSPiG - stąd te 40%. To nie plotka tylko fakt, chyba że liczby kłamią. Nie wiem co mają egzaminy do faktu o którym ja piszę.
 • cbc 2015-09-23 20:08:43
  Ciekawe jak można zmanipulować wybory żeby dostać się do powiatu? I skąd ta wiedza o zafałszowaniu wyborów? Czy były jakieś przesłanki lub zastrzeżenia? Nie było prawda?No cóż ale oczerniać jest fajnie. 40% uczniów uciekło? Skąd te informacje? Można wiedzieć z jakiego źródła? Chyba z tego plotkarskiego. Bo z rzetelnych źródeł (np. strona OKE) można się dowiedzieć że po ubiegłorocznych egzaminach wg wyników szkoła prowadzona przez panią dyrektor jest czwarta w powiecie. Jak na wiejską szkolę to chyba całkiem nieźle. Co do lepiej funkcjonującej szkoły to hm..... jasne w trzy tygodnie nowy dyrektor dokonał cudów nad cudami hehe. Moja córka dostała wczoraj już chyba szósty nowy plan lekcji. Czas pokaże...
 • ^ 2015-09-23 14:35:48
  abc potwierdzam! gdy dyrektorem zostal pan Jan Majowski szkola lepiej funkcjonuje.
 • abc 2015-09-20 19:25:17
  Opis zafałszowany: nie jest już dyrektorką ZSPiG im. Jana Pawła II w Sulikowie. Świetna manipulatorka. A oto dokonania kandydatki: - zmanipulowane wybory samorządowe dzięki którym dostała się ta pani do Rady Powiatu; - dzięki dwóm kadencjom pełnienia roli dyrektora ZSPiG w Sulikowie ponad 40% dzieci z obwodu szkolnego wybiera inne szkoły; - przegrane procesy sądowe. Zanim zagłosujesz zapytaj dzieci z gminy Sulików - one prawdę Ci powiedzą.