REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Marcin Gołaszewski


KOMENTARZE

 • Paulina 2015-10-23 09:30:03
  Ludzie! Nowoczesna = PO Pamiętajcie.
 • Łukasz 2015-10-22 12:51:59
  Do Andrzej z Łodzi : Pewnie wziął się z tego miejsca, gdzie potrafią człowieka nauczyć, jak poprawnie napisać w ojczystym języku "skąd" :-). Zgadzam się z ostatnim zdaniem - nie komentuj Andrzeju.
 • Andrzej z Łodzi 2015-10-10 07:39:56
  Maskara z kad ty sie wziąłeś na co komu jakis tunel średnicowy,co pan moze dopilnować w sprawie Airbusa w Łodzi .... Nic ,nie wiem co pan chce poprawiać w komunikacji autostrad moze zbuduj kolejny tunel średnicowy , reszty nie komentuje bo i tak każdy gada to samo jak mu bardzo alezy i (...) zrobi .
 • Marcin Gołaszewski 2015-09-24 09:19:32
  Do moich najważniejszych celów należą: Cele lokalne: 1) zaangażuję się w pracę na rzecz Łodzi i jej mieszkańców. O kluczowe i strategiczne inwestycje należy walczyć wspólnie ponad podziałami: a) budowa tunelu średnicowego pomiędzy dworcami Łódź Fabryczna a Łódź Kaliska; b) dopilnowanie finalizacji umowy z firmą Airbus, która zapewni Naszemu miastu setki miejsc pracy; c) poprawa skomunikowania miasta z powstającymi autostradami; d) lobbowanie na rzecz ściągnięcia do miasta inwestorów strategicznych; e) wsparcie inicjatyw lokalnych, m.in. idei budżetu obywatelskiego. Cele społeczne: 1) będę podkreślał problem nierówności społecznych, wynikający z niesprawiedliwego i krzywdzącego podziału korzyści wynikających z członkostwa Polski w UE oraz trwającego od wielu lat wzrostu gospodarczego; 2) tym samym za cel osobisty i polityczny obieram sobie uwrażliwienie elit na rosnącą problematykę rozwarstwienia społecznego oraz narastającą biedę; 3) solidarność międzypokoleniowa jest dla mnie priorytetem (aktywizacja zawodowa osób +60); 4) dialog ze społeczeństwem podniesienie jakości komunikacji pomiędzy politykami a wyborcami; 5) odejście od języka agresji i permanentnej walki politycznej; 6) aktywny wkład w kreowanie społeczeństwa obywatelskiego. Cele polityczne/gospodarcze: 1) jestem zwolennikiem kadencyjności na wszystkich szczeblach władzy państwowej, w tym kadencyjności Posłów oraz Senatorów; 2) popieram ideę podatku liniowego; 3) uproszczenie podatków oraz jednolita stawka VAT; 4) zwiększenie nakładów na szkolnictwo wyższe do 2% PKB oraz wsparcie dla młodych naukowców; 5) wsparcie sojuszu gospodarczego oraz politycznego z Niemcami; 6) umocnienie Polski w strukturach UE i NATO; 7) polskie produkty symbolem sukcesu gospodarczego kraju.