REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Dariusz Grech


KOMENTARZE

 • Pełen wiary. 2015-10-21 19:26:14
  Do Darek: Edukacja na poziomie, sprawiedliwość i zdrowie - brzmi nieźle, byle tylko się spełniło.
 • Obiektywny 2015-10-21 19:22:17
  Do RR: Komentowany Kandydat, jak nietrudno zauważyć, jest bardzo dobrze wykształcony :)
 • Komentator 2015-10-21 19:19:56
  Do Oszukany wyborca: Taki widzę Oszukany Typ tyle samo marudny, co dużo gadający, nic nie robiący. Lepiej mieć wiele ambitnych planów niż siedzieć na pupie i narzekać. Łatwiej jest krytykować za zbyt wiele chęci niż wykazać się choćby jedną maleńką ochotą na zrobienie czegokolwiek.
 • RR 2015-10-14 16:59:43
  Trzeba dać szansę, nowym ,wykształconym ludziom ,którzy m.i. sami doświadczyli szkody ,upokorzenia przez nie działający wymiar sprawiedliwości.
 • Oszukany wyborca 2015-10-12 19:40:29
  Do Darek: Jeśli ktoś się bierze za naprawę wszystkich dziedzin życia i gospodarki to już z góry wiadomo, że na pewno do końca nie zrobi nic poprawnie. Takie działania zawsze skazane są na niepowodzenie. Pięknie kandydat wychwala się pod niebiosa, tylko niech się uderzy w piersi i rozliczy swoją dotychczasową działalność. Aktywny jest zawsze dopóki nie osiągnie zamierzonego celu, potem osiada na laurach, bo po co się starać jak już "gołąbki wpadają same do gąbki". Brak pokory, samokrytycyzmu, pycha i zachłanność. Nic dobrego nie spodziewam się po takim kandydacie.
 • Darek 2015-10-02 01:43:47
  Moje cele i priorytety: • Reorganizacja spółdzielczości mieszkaniowej -zmiana prawa o spółdzielniach mieszkaniowych, wprowadzenie urzędu nadzorującego spółdzielnie o szerokich uprawnieniach podlegającego bezpośrednio premierowi - ukrócenie samowoli zarządów poprzez merytoryczną a nie tylko formalną kontrolę finansową spółdzielni mieszkaniowych • Naprawa szkolnictwa wyższego i edukacji -reforma finansowania szkolnictwa wyższego - wprowadzenie zajęć pozalekcyjnych (wyrównawczych i dla uczniów najzdolniejszych) płatnych z budżetu państwa • Naprawa wymiaru sprawiedliwości i prokuratury oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa obywateli – podniesienie efektywności pracy sądów, wprowadzenie odpowiedzialności finansowej sądów za przeciąganie postępowań, - rozliczenie prokuratury i innych urzędów państwowych za nieudolność, bierność i zaniechania wobec wielkich afer finansowych i gospodarczych ostatnich lat - stworzenie dodatkowych etatów w policji w pionie patrolu i interwencji, finansowanych środkami z mandatów i grzywien zbieranymi na danym terenie (zmiany prawa w tym względzie) • Reorganizacja systemu ochrony zdrowia - wprowadzenie karty opieki medycznej rozliczającej lekarza i pacjenta zarówno przy wizycie prywatnej jak i w ramach ubezpieczenia społecznego - uszczelnienie kontroli nad obiegiem pieniądza przy świadczeniach