REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Klaudiusz Lipiński


KOMENTARZE

 • Klaudiusz Lipiński 2015-10-23 20:26:09
  Do Michał Kordybski: Szanowny Panie. Gdyby poświęcił Pan choć chwilkę na czytanie ze zrozumieniem zauważył by Pan że jestem kandydatem partii Koalicja Odnowy Rzeczpospolitej Wolność i Nadzieja ( w skrócie KORWIN ), okręg 3, lecz zamiast swą uwagę skupić chociażby na numerze okręgu wyborczego zajął się Pan rzucaniem oskarżeń i wyzwisk w stronę osoby całkowicie Panu nie znajomej. Miło mi jest z powodu tak dużej ilości oddanych głosów na tym portalu internetowym i mam nadzieje że choć trochę przełoży się ono na realne poparcie w wyborach parlamentarnych dla mojej osoby lub ugrupowania które mam zaszczyt reprezentować, gdyż wierzę że ludzie tacy jak Janusz Korwin Mikke mają realny plan na zmianę przyszłości dla takich ludzi jak ja i co najważniejsze Pan. Pomimo rzucania w moją stronę kalumnii, serdecznie Pana pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. ,,Do triumfu zła wystarczy bierność ludzi"
 • Do Michał. 2015-10-23 20:13:20
  Skąd ty się wziąłeś i skąd ten tekst, że w ciągu 2 dni? Ten plebiscyt trwa od ponad miesiąca. Przestań trollować hipokryto!
 • Michał Kordybski 2015-10-23 17:46:58
  Kto to w ogóle jest i skąd wziął trolli, którzy tak szybko naklikali ten wynik w dwa dni? Jakieś PSL2 rodem z okręgu wałbrzyskiego. Jakaś żenada, z całym szacunkiem, ale twarz w ogóle nie wzbudza zaufania.
 • Piotr Poświatowski 2015-10-23 17:07:10
  Takich ludzi potrzeba w polityce! Z doświadczeniem, ktorzy potrafią sami podejmować decyzje i brać sprawy w swoje ręce! Będę na Pana głosował.