REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Krystyna Leśniak-Moczuk


KOMENTARZE

 • pikuś 2016-03-20 08:59:23
  Kryśka to duży ptak tylko Jej skrzydeł brak!
 • spostrzegawczy 2015-11-26 10:04:38
  Brawo pani doktor Krzekotowska ! Koleżanke trzeba ciągnąć choćby za uszy :-)Zwłaszcza utalentowaną :-)Talentem w wyborach na miss już błysneła:-) ,talenten akcji wyborczej na uczelni też ! (nawet dwa razy ,w tym raz z innej już partii ,hehehe!) Należało jeszcze w akcji wyborczej zatrudnić waszą uczoną mistrzyni karate, a pani miss by pokonała nawet samego Petru ! zdolności przywódcze ma ! Tylko chyba jeszcze nie wie w której partii chce być !!! Może jednakak drogie panie profesorki lepiej zacząć uprawiać dobrą dydaktykę, niż kiepską politykę ,zielony biznes , wybory na miss , albo objazdowy cyrk z Mazurówną :-D Jakoś nam UR obrodził w egzotyczne panie rwące się do polityki, obojętne z jakiej partii i frakcji ,byle być !
 • Jola 2015-10-05 22:10:26
  A czy Pani wie że większość z tego ruchu to po?Chyba pomyliła Pani frakcje...
 • Małgorzata Grzelka 2015-10-01 23:01:07
  Krystyna to najbardziej konkretna kobieta jaką znam ,wiem że jeżeli czegoś się podejmie to będzie w tym trwać konsekwentnie ,realizując swoje plany ,wszak o to chyba chodzi .
 • Zawisza Czarny 2015-09-30 18:36:41
  Znam Panią Profesor i ręczę, że głos oddany na Nią nie będzie głosem straconym. Poza atrybutami kobiecości Pani Krystyna ma całe mnóstwo pozytywnych cech tak potrzebnych w zarządzaniu i kierowaniu. Jest miła, uczynna i wyrozumiała a przede wszystkim posiada zmysł trzeźwej oceny każdej sytuacji i jest niesamowicie dobrym organizatorem poświęcającym się dla ogółu anie myślącym tylko o sobie. Nigdy nie deklarowała swoich sympatii politycznych. Jest społecznikiem i patriotką pragnącym działać dla dobra Polski i społeczności lokalnej w Rzeszowie. Podjęła aktywność tam gdzie może się realizować co wydaje się być decyzją uzasadnioną. Dlatego zanim zaczniemy krytykować drogi ,,Gościu,, najpierw zweryfikujmy swoje stanowisko w tej materii. Zachęcam wszystkich Państwa, przyjaciół, znajomych i sympatyków działalności społecznej Pani Profesor KLM do kliknięcia głosu poparcia dla jej osoby na tym forum
 • Gość 2015-09-30 08:56:46
  Może to i prawda, co napisały poprzednie osoby, ale zapytam się co się stało, że w ostatniej chwili Pani Krysia "wypięła" się na Ruch Obywatele do Sejmu, Ruch Obywatele do Parlamentu i "załapała" się tutaj?! Jak pokazuje życie nieważne gdzie, ważne tylko to , aby się "podczepić". Polsce są potrzebni ludzie stabilni nie zmieniający swoich poglądów co 5 min pod byle pretekstem!!! Na ten temat powinna też wypowiedzieć się P.Kszekotowska, która bazuje w swojej działalności na ludziach bez "twarzy", którzy jak tylko nadarzy się okazja to przegłosują wszystko!!! No, ale cóż tak to już jest jak grupy ludzi otaczają się "grupkami" byłych radnych, frustratów życiowych, którzy nie mają w życiu NIC poza pseudo działalnością!!! Tak czy inaczej powodzenia-prywatnie, a dla Polski to czas pokaże..... i zweryfikuje!!!
 • dr Krystyna Krzekotowska 2015-09-29 22:29:22
  Znam Panią Profesor Leśniak-Moczuk, jako utalentowaną uczoną, majacą cechy przywódcze, które dobrze wykorzystuje do jednoczenia Polaków, w tym Krystyn. Dzieki niej odbywajace się od prawie 20 lat zjazdy Krystyn zaczynają wykraczac poza więzy towarzyskie i spełniają coraz bardziej istotną rolę w trudnym i długotrwałym procesie budowania społeczeństwa obywatelskiego.
 • Krystyna Kaczmarczyk 2015-09-29 14:31:35
  Bardzo kompetentna osoba na każdym stanowisku i w każdej powierzonej pracy,dająca z siebie wszystko. Potrafi załatwić każdą sprawę,nawet tą nie do załatwienia.