REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Damian Wojciech Dudała

KOMENTARZE

• Wanda 2017-02-17 17:31:53
    Do Mlynarski Eligiusz: Chory psychicznie czlowiek, ktory tworzy sobie biografie i wymysla to co sier nigdy nie zdarzylo. Notowany wielokrotnie przez policje.
  • Mlynarski Eligiusz 2015-09-25 12:56:03
    Siedzę od dziesięciu lat na wózku. Wcześniej przepracowałem w zakładach miejski w Monachium 20 lat w charakterze kierowcy autobusu miejskiego. Z powodu rozwoju choroby byłem nawet krótko na rencie. Zaprosił mnie lekarz zakładowy na rozmowę. Przed laty takich inwalidów jak ja sadzano na nikomu nie potrzebnej portjerni albo zatrudniano do roznoszenia wewnętrznej poczty. Tamte czasy minęły bezpowrotnie. Mnie zaproponowano "Pilotprojekt" i to nie dlatego, że jestem pilotem. Zakład pracy mnie oddelegował na 2 1/2 roku do perfekcyjnie przygotowanego dla potrzeb inwalidy internatu, gdzie skończyłem studja norm jakości ISO 9001 i nast. Powróciłem do zakładów miejskich na stanowisko doradcy Prezesa do spraw jakości. Myślę, że nie wystarczy doradzać, jak inwalida ma zrobić karierę. Trzeba stworzyć zaplecze, moje studja kosztowały ponad 100 000 Euros, ale się ta inwestycja w pełni zwróciła. Serdecznie pozdrawiam -Elek.
  • Jarosław Kłodziński 2015-09-25 08:12:31
    Dobry człowiek. Przygotowany merytorycznie społecznik warty polecenia. osoby z niepełnosprawnością powinny mieć swojego przedstawiciela we władzach państwowych. Jestem pewien, że na osobie kandydata Damiana Dudały wiele korzyści osiągnął mieszkańcy Wrocławia. dr Jarosław Kłodziński Radny Miasta Gdyni
  • karolina 2015-09-25 07:56:23
    Nie mogę oddać głosu.nie działa mi to jakoś.dochodzę do weryfikacji obrazka,pisze co tam widzę i nie idzie mi to dalej.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.