REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Tomasz Strzelczyk


KOMENTARZE

 • Marek Krystosiak 2016-02-28 20:18:20
  "DLATEGO KANDYDUJĘ !!!" Nie sądzę. Jesteś mętną kreaturą, populistą i prostakiem. Jak śmiesz kłamać ludziom o Twoich zamiarach? Za mało masz forsy na puszki po piwie do klecenia z nich krzyży?
 • Paulaner 2015-10-20 21:12:36
  Hmm, z Pana komentarza wynika, że przez 4 lata będzie Pan walczył o "prawa" wędkarzy? A co z innymi jak dla mnie ważniejszymi kwestiami np. jakie działania podejmie Pan na rzecz regionu lubelskiego, z którego Pan kandyduje?
 • Piotr Kret 2015-09-25 14:09:30
  Do Tomek Strzelczyk: i dlatego bym cię poparł
 • Tomek Strzelczyk 2015-09-25 12:28:57
  Dodam kilka słów o sobie,zanim dodane zostaną w profilu. Prowadzę małą firmę w branży poligraficznej i reklamowej,działając między innymi na terenie Lublina. Prywatnie jestem pasjonatem wędkarstwa i sportów wodnych. W sejmie chcial bym między innymi zająć się uporządkowaniem lekceważonego przez wszystkich wędkarastwa. DOŚĆ sieci na wodach PZW, TAK dla licencji OGÓLNOPOLSKIEJ (jak kiedyś była) TAK dla taniej,ogólnopolskiej licencji "NO KILL" dla wędkarzy wypuszczających złowione ryby. Lekceważone wędkarstwo to ważna gałąź polskiej gospodarki,kilka milionów wędkarzy wydających średnio na swoje hobby po kilkaset złotych rocznie na przynęty,zanęty,sprzęt,wyjazdy. Łącznie to ponad miliard złotych wydanych w wędkarskich sklepach,agroturystykach i na stacjach benzynowych. Pora stworzyć wędkarzom takie warunki,aby nie szukali ryb za granicą,a mogli wraz z rodzinami realizować swoje hobby w Polsce. "ryba psuje się od głowy",żeby naprawić panujący bałagan potrzebna jest zmiana przepisów,wymuszenie zmian na PZW DLATEGO KANDYDUJĘ !!!
 • Tomasz Strzelczyk 2015-09-25 11:47:58
  Witam,jako kandydat mam prośbę o poprawienie opisu,nie jestem "mieszkanką",a mieszkańcem :) PROSZĘ ZAINTERESOWANYCH O PYTANIA,CHĘTNIE ODPOWIEM I PODYSKUTUJĘ PLANACH POSTULATACH ZJEDNOCZONEJ LEWICY