REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Klaudia Proc


KOMENTARZE

 • Rafał Bojaczuk 2015-10-20 18:23:13
  Miałem honor poznać Panią Klaudię na prezentacji komitetów w Elblągu, Ta młoda miła osoba zaskoczyła mnie olbrzymią wiedzy w kwestiach polityki i ekonomii. Nasz obecny minister finansów czy gospodarki mógłby się uczyć. Jest bardzo odważna gdyż jako jedyna podczas prezentacji potrafiła sama bez niczyjego wsparcia przedstawić własne poglądy oraz program w sposób nad wyraz przyjazny wyborcy. Takich Polityków z zasadami i wiedzą potrzebujemy, żadnych lewicowych herezji. Życzę aby Pani Klaudia jak najszybciej została Posłem. Powodzenia
 • Paweł Ejsmont 2015-10-20 10:30:39
  Do MariuszMAXKolonko: Szkole już skończyła, ba nawet ma zawód, a w tej chwili jest na ostatnim roku studiów i robi magisterkę :) więc Panie Kolanko (a raczej osobo która się za niego podajesz, bo prawdopodobnie nie masz odwagi aby się przedstawić) coś masz słabe informacje na temat jej edukacji i wykształcenia :) Pozdrawiam. PS Reksio fajny piesek :)
 • Paweł Ejsmont 2015-10-20 10:23:33
  Do Mówię jak jest: Znasz osobiście że mówisz że nie wiedziała czym są jowy albo ile jest posłów ? Bo po Twojej wypowiedzi można tak wnioskować, podpisz się imieniem i nazwiskiem:) bo anonimowo to można pisać bzdury :) Pozdrawiam
 • MariuszMAXKolonko 2015-10-19 20:10:27
  No to teraz czekamy na kandydaturę Reksia, Pokahontas i Barbary Szwarc. Bądźmy poważni, jak osoba bez wykształcenia może mieć jakiekolwiek pojęcie o polityce, gospodarce i finansach. Proszę, skończ dziewczyno szkołę, a później baw się w politykę.
 • Mówię jak jest 2015-10-19 20:07:21
  Drodzy Państwo nie róbmy sobie tzw. "JAJ". W taki sposób mamy to co mamy, niekompetentni ludzie pchają się do świata polityki. Pani która jeszcze 5 miesiące temu nie wiedziała co to są JOW-y czy co gorsza ilu mamy posłów w sejmie startuje w wyborach. Panie Zbigniewie miałem nadzieje że Pana ugrupowanie będą reprezentowali poważni kandydaci, a nie pierwsza lepsza osoba lubiąca Pana profil na facebooku. Był jakiś konkurs czy coś przeoczyłem? "Osoba która zgarnie najwięcej lajków ma miejsce na wybranej liście"
 • C... Q... 2015-10-04 20:27:32
  W końcu jakaś konkretna kandydatka, piękna i inteligentna, zachęcam do oddawania głosów na tą Panią