REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Jarosław Kaczyński


KOMENTARZE

 • twoja wyrocznia 2018-02-02 11:59:11
  Brawo Kaczyński , teraz już nawet USA ma powoli w poważaniu Polskę.Brawo Kaczyński - rozpierdalasz nasz kraj w szybkim tempie.
 • Dobra Robota Jurgiel 2018-01-13 22:11:41
  Do ŻYCIE JEST OKRUTNE: Życie, przestało rolnikom wyglądać siano z butów teraz są nad Wami mieszczuchami, zastaniecie teraz pracusie dziadami i skończymy z Wami , niszcząc finansowo Polskę.
 • ŻYCIE JEST OKRUTNE 2018-01-13 20:24:31
  Witam serdecznie , tytuł doktora otrzymują zwyczaj wybitne osoby myślące, nie licząc na układy tatusia czy tym podobne, w związku z powyższym proszę powiedzieć czy dotychczas zamieszkująca Nasz kraj elita z miast dobrze że inwestowała w działki budowlane w ich obrębach oby być godnymi obywatelami RP. Ustawa PiS z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych podpisana przez Andrzeja Dudę 27 sierpnia 2015roku (Dz.U.2015 2015 r. Poz. 909) obniżyła czy utrzymała na wartości działki budowlane w obrębach miast ?Współczuje Panu jak przegra PiS wybory, gdyż skończą się środki finansowe na limuzyny czy ochronę , zderzenie w rzeczywistym świecie uzna Pan śmierć brata nie swoją iż była wybrykiem matki natury.
 • ... 2018-01-01 19:27:23
  Reforma samorządowa, ocena totalna klapa. Polska Ludowa towarzyszu skończyła się w czerwcu 1989 roku. Gospodarka kształtuje politykę kraju, nie odwrotnie. Czas przeanalizować komuszki gdzie się pogubiliście, ustrój demokratyczny Państwa prawa nie polega na życiu na cudzy koszt , w reformie samorządowej powinniście zlikwidować mandaty radnych w obrębach gmin i miast , w powyższe miejsce należało powołać Rady Nadzorcze, w skład wchodziliby przedsiębiorcy z danych obrębów którzy z płaconych podatków mieliby wpływ na kształtowanie danego region najlepiej jak potrafią . Pozdrawiam .
 • białe będzie białym 2017-12-24 23:22:02
  Do Marek S : hahahahaaha twój tok rozumowania pokazuje(bez zerkania w ID)że móżdżek masz bardzo malutki i jesteś głupiutkim człowieczkiem.Typowym suwerenem swojej kaczyńskiej gwiazdy.Twój zaczadziały mentor,jest dla mnie zwykłą karykaturą,żyjącą w nienawiści i siejącą nienawiść.Ja temu człowieczkowi nic nie zawdzięczam oprócz niszczenia mojej ojczyzny. Jego fenomen polega na otaczaniu się takimi przygłupami jak ty,tylko tacy ludzie jedzą mu z ręki.
 • Marek S. 2017-12-15 20:16:02
  Do białe będzie białym: Niedorozwoju, chuliganie uliczny, cwaniaczku Warszawski, nigdy w sferze elity nie będziesz się liczyć , sprawdź ID do czyjego komentarza nawiązałeś swoje złości przeciwko uczciwemu politykowi któremu zawdzięczasz swój marny żywot w ojczystym kraju.
 • białe będzie białym 2017-12-15 17:28:14
  Jesteś dla mnie zwykłym pajacem z dolegliwościami psychicznymi.Wredy czopek skłócający społeczeństwo. Twój koniec jest przewidywalny,wylecisz z tego miasta,państwa na kopach .Twój suweren z wykształceniem podstawowym (bo tylko taki wierzy tej zdradzieckiej mordzie) rozpali dla ciebie przy granicy wschodniej ognisko.Dalej sobie dośpiewaj kupo g....... Pozdrawiam
 • Precz z dyktaturą! 2017-12-15 06:46:59
  Patologi KRUS nie będziemy utrzymywać z środków publicznych ,sprzeczne z zasadami etyki. Zobaczcie jakie drogie mają ciągniki pseudo rolniki, jakie inne sprzęty Naszym kosztem z dopłat Unijnych zakupili. Ubiegłoroczna nowela ustawa z 14 kwietnia 2016 r weszła w życie 30 kwietnia 2016 roku o obrocie ziemi rolnej wyłącznie przez rolnika, przypieczętowała iż jesteśmy poróżnieni. Z uczciwych podatników ZUS z obrębów miast zrobiono gorszy sort, kobiety z miast jak w obozach koncentracyjnych faszystowskich niebawem ustawiać będą zbiorowo do dymania zamiast brakujących jałówek w oborach. Ustawa z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338) gorycz przelała , parobki z miast mogą jedynie kupić do 30arów działki jako nieruchomość (DzU z 2016 r., poz. 585), XXI wiek równouprawnienie ? Demokracja praworządność jaka? Komuniści i złodzieje. W związku z powyższym jaki mamy wybór do głosowania w najbliższych wyborach, wolność,równość w Polsce przez bolszewie żydowską została stłumiona.
 • Marek 2017-11-29 20:57:56
  Panie Prezesie jesteś NAJLEPSZY!!! Dzięki Wam wreszcie uwolnimy się od tego spróchniałego systemu III RP. Polska musi być Polską! A nie będą szwaby się wpierniczać tutaj, bo dość mocno zalali. W pełni popieram PiS i Zjednoczoną Prawicę! Rządzić musicie jak najdłużej! A POLACY Was popierają. Ta opozycja to margines społeczny, niech jadą do Berlina i tam się liberalizują tym pasożytnictwem.
 • andrzej 2017-11-29 16:39:32
  PIERWSZY MÓZG Rzeczypospolitej, bez niego nic by się nie zmieniło a dalej ......................................trochę cienko. W każdym razie ściskam kciuki za udane zmiany.
 • Ziobro Minister Rolnictwa 2017-10-28 09:09:51
  Do Zjednoczona Prawica: W związku z aferą gruntową ustawa z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338) niszczą obręby miejskie i zasady od dziesiątków lat przyjęte, jaki jest sens do dalszego dopłacania złodziejom z obrębów gmin, bandziorom, patologii przestępczej do emerytur KRU przez uczciwych podatków ZUS. Wnioski: Rząd Beaty Szydło od dwóch lat oficjalnie odbiera Nam resztki godności osobistej, działają celowo i świadomie na szkodę Skarbu Państwa Polskiego jak i interesu publicznego Art.231 paragraf 1 i inne. Dlaczego w związku z powyższym nie zlikwidowano dotychczas KRU? Poróżniają w związku z powyższą Aferą Rządową społeczeństwo Polskie!!!
 • Zdzisław 2017-10-26 00:31:07
  Szanowny Panie Premierze apeluje do Pana sumienia i katolika Czas na reformę służby zdrowia by ludzie z cierpieniem w kolejkach nie umierali by życie ludzkie było chronione od poczęcia prawdziwie życie to dar Boży a nie machina do zarabiania kasy i tylko kasy. Wierze ze Pan jako prawdziwy katolik zmieni ten nieludzki system a zdrowie będzie chronione prawnie urzędnik niebedzie decydował czy leczyć czy nie wiele leków ratujacych życie niejest refundowane narażając tysiące cierpiących ludzi na ból i braku szansy życia. Zdzisław Duda Kłodzko radny
 • Piłkarz 2017-10-10 23:18:12
  Fantastyczny rozgrywający w polskiej polityce. Jeden z nielicznych za których się nie wstydzę. Życzę dużo zdrowia i spokoju Panie Jarosławie Kaczyński.
 • :-) 2017-08-18 08:53:21
  Do Polak: Skoro PIS tak świetnie rządzi to dlaczego w 2016 roku zadłużenie państwa wzrosło o 95 miliardów zł, ponad 11%!!? ponieważ 500+ jest na klredyt. Dlaczego przedsiębiorcy nie mogą odzyskać należnego im VATu? Żeby Morawiecki mógł się pochwalić wysokimi wpływami z tego podatku. Dlaczego wycina się drzewa w ścisłym rezerwacie, który bez problemu przetrwał tysiące lat bez interwencji człowieka? Żeby była kasa na przekupywanie społeczeństwa. Co PIS wybudowało przez 2 lata swoich rządów? Nic, tylko obiecują jak za komuny. Ile ważnych obietnic wyborczych spełniło PIS? Tylko 500+ a i to niezgodnie ze swoja obietnica ponieważ pieniądze miały być na każde dziecko. Reforma sądownictwa która nam fundują nie jest żadną reformą a podporządkowaniem sądownictwa rządowi. W demokratycznym kraju jest to niedopuszczalne. Stajemy się Białorusią. Co do Niemców i imigrantów to PIS zrobił z jednych i drugich naszego wroga. Wiadomo, w każdej dyktaturze wróg jest potrzebny. Hitler miał żydów, Stalin Trockiego i kapitalizm a Kaczyński wybrał skłócenie nas z państwem dzięki któremu mamy dopłaty do rolnictwa i budujemy autostrady a na dodatek mamy dodatni bilans handlowy więc ten wróg nie odnosi żadnych korzyści z podporządkowania nas. Że ma gazety? Niech sobie Kaczyński założy swoją i sprzedaje! Jak będą kupować jego gazetę, nie będą kupować niemieckich.
 • Wolak 2017-08-17 16:51:26
  Do Polak: właśnie za próbę upolitycznienia (nie reformy!) nigdy nie poprę Kaczyńskiego. Chciano dokonać okropnego świństwa, a nie reformy. Proszę sobie poczytać po drugiej stronie jak bardzo krytyczne głosy pojawiały się wobec tej żałosnej ustawy.