REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Krystyna Pawłowicz

KOMENTARZE

• wyrywam chwasty 2018-05-23 13:50:28
    Smród padliny to wali od ciebie, ty bolszewicka suko, a nie od niepełnosprawnych chorych dzieci !!!!!
  • To PIS właśnie 2018-04-11 10:22:03
    W życiu nie widziałem i nie słyszałem kogoś bardziej prymitywnego. Prawdziwa twarz PIS, razem z komunistycznym prokuratorem stanu wojennego Piotrowiczem i złodziejem Piętą.
  • Normalny 2018-04-10 22:36:27
    kaganiec i bardzo mały wybieg, oraz miska z woda , to jest wszystko czego ta suka potrzebuje, uwaga gryzie rękę która ja karmi !!!!
  • apologeta antka 2018-01-10 20:52:14
    choroba i syndrom staropanieństwa wyłazi, kto znów zdjął jej kaganiec, przecież kiedyś pogryzie Bogu ducha winnych przechodniów. Niech , że ktoś się wreszcie zajmie ta jednostka ( ustawa o ochronie zdrowia psychicznego) bo zagraża otoczeniu i sobie samej, ale niestety nie zdaje sobie z tego sprawy.
  • prawdziwy facet niejak ty 2017-12-12 12:45:06
    Do Marcin: On niema ale ja ma. Gość miał rację, jesteś chory psychicznie i pewnie jesteś impotentem skoro temat seksu, który jest przecież naturalną funkcją człowieka tak ci przeszkadza. Gdyby byli tylko tacy zacofańcy, młodzież do dzisiaj wierzyłaby że dzieci przynosi bocian a później nastoletnie dziewczynki dziwiłyby się dlaczego zaszły w ciążę skoro z żadnym bocianem nie rozmawiały. Co do tego wszystkiego ma jakaś szkoła na drugim końcu świata, doprawdy nie wiem. Wiem natomiast że kobiety mogą robić coś więcej niż rodzenie dzieci i gotowanie a facetowi korona z głowy nie spadnie jak czasem zrobi pranie albo wyprasuje koszulę. To właśnie jest filozofia gender - pokazywanie że płeć nie musi definiować pozycji człowieka w społeczeństwie. W cywilizowanych krajach jest to oczywiste.
  • Krynicki 2017-12-09 15:47:47
    tutaj już nic nie pomoże, stan psychiczny nie rodzi najmniejszej nadziei na zmianę postawy, jedyny ratunek dla społeczeństwa to izolacja takich jednostek, pro publico bono.
  • Marcin 2017-09-26 12:02:47
    Do chory psychicznie: Czterdzieści jeden rodzin usunęło łącznie 73 dzieci z elitarnej sieci szkół Rocklin Academy w Sacramento. Kierownictwo – bez poinformowania rodziców – przeprowadziło „lekcję tożsamości seksualnej”, która była wielką traumą dla 5-latków. Władze szkoły do tej pory nie ujawniły, co się wydarzyło na zajęciach. Dyrekcja nie poinformowała rodziców, że będzie prowadzić lekcje dotyczące „relacji transseksualnych”. Na zajęciach – wg relacji dzieci - pojawił się chłopiec przebrany za dziewczynkę, którego nauczycielka, Kaelin Swaney, przedstawiła jako dziewczynkę. Kobieta czytała także książeczkę zatytułowaną „Jestem Jazz”. Szefostwo szkoły odmawia udzielenia informacji rodzicom, co dokładnie wydarzyło się w szkole. Według zarządu, dyrekcja nie musiała informować rodziców o zajęciach, ponieważ „to nie była edukacja seksualna”. Zgodnie z kalifornijskim prawem, władze szkoły mają obowiązek poinformować rodziców o lekcjach z zakresu edukacji seksualnej i rodzice mogą nie posłać dzieci na tego typu lekcje. Zarząd nie wyklucza skierowania sprawy do sądu. Przypomina, że Kalifornia zakazuje dyskryminacji ze względu na tożsamość seksualną i wyrażanie płci. W poniedziałek pięcioosobowe kierownictwo jednogłośnie odrzuciło wniosek rodziców, aby umożliwić rezygnację z lekcji dotyczących „tożsamości płciowej”. Nie zgodziło się także na uprzedni przegląd materiałów wrażliwych, zanim trafią one do uczniów. Masz coś do dodania?
  • chory psychicznie 2017-09-26 08:42:20
    Do Marcin: Idź się leczyć gościu i namów swoje idolkę do tego samego. Oboje macie niedobrze w głowach.
  • Marcin 2017-09-25 20:03:49
    Szacunek dla Pani za słowa prawdy. Tylko prawda bowiem wywołuje taką burzę, pośród tych, którzy nie chcą w niej żyć. Trafnie opisała Pani rzeczywistość i nieszczęście naszych dzieci, którym wpaja się wywrócony do góry nogami świat, gdzie przedszkolaków chce uczyć się masturbacji. Neomarksizm się nie poddaje, dlatego cieszę się, że jest Pani po jasnej stronie.
  • S.X highly recommended 2017-08-09 12:32:34
    Oj miał Owsiak rację!!!
  • AdamLG 2017-08-09 06:22:01
    Ja tylko się dziwię tym co na nią głosowali.
  • bokser 2017-07-26 23:32:20
    chętnie bym obejrzał debatę: Krystyna Pawłowicz vs Stefan Niesiołowski Krystyna Pawłowicz vs Kamila Gasiuk-Pihowicz lepsze niż walki bokserskie :)
  • wielbiciel kryśki 2017-07-24 12:29:03
    Bardzo ciekawi mnie opinia kryski na temat veta prezydenckiego co do SN i KRS -u. Co też ubek, esbek, ćpun czy jakiś taki podobny ???
  • Krynicki 2017-07-21 09:18:36
    do Ola , ale ty jesteś bezdennie głupia, chyba tez masz tak we łbie pos.... jak posłanka !!??
  • co to to nie 2017-06-22 12:06:51
    Do Kobieta, nie chłop: Tak, najwyraźniej brakuje tego który by ją chciał. Każde poświęcenie ma w końcu swoje granice.

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.