REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Krystyna Pawłowicz


KOMENTARZE

 • apologeta antka 2018-01-10 20:52:14
  choroba i syndrom staropanieństwa wyłazi, kto znów zdjął jej kaganiec, przecież kiedyś pogryzie Bogu ducha winnych przechodniów. Niech , że ktoś się wreszcie zajmie ta jednostka ( ustawa o ochronie zdrowia psychicznego) bo zagraża otoczeniu i sobie samej, ale niestety nie zdaje sobie z tego sprawy.
 • prawdziwy facet niejak ty 2017-12-12 12:45:06
  Do Marcin: On niema ale ja ma. Gość miał rację, jesteś chory psychicznie i pewnie jesteś impotentem skoro temat seksu, który jest przecież naturalną funkcją człowieka tak ci przeszkadza. Gdyby byli tylko tacy zacofańcy, młodzież do dzisiaj wierzyłaby że dzieci przynosi bocian a później nastoletnie dziewczynki dziwiłyby się dlaczego zaszły w ciążę skoro z żadnym bocianem nie rozmawiały. Co do tego wszystkiego ma jakaś szkoła na drugim końcu świata, doprawdy nie wiem. Wiem natomiast że kobiety mogą robić coś więcej niż rodzenie dzieci i gotowanie a facetowi korona z głowy nie spadnie jak czasem zrobi pranie albo wyprasuje koszulę. To właśnie jest filozofia gender - pokazywanie że płeć nie musi definiować pozycji człowieka w społeczeństwie. W cywilizowanych krajach jest to oczywiste.
 • Krynicki 2017-12-09 15:47:47
  tutaj już nic nie pomoże, stan psychiczny nie rodzi najmniejszej nadziei na zmianę postawy, jedyny ratunek dla społeczeństwa to izolacja takich jednostek, pro publico bono.
 • Marcin 2017-09-26 12:02:47
  Do chory psychicznie: Czterdzieści jeden rodzin usunęło łącznie 73 dzieci z elitarnej sieci szkół Rocklin Academy w Sacramento. Kierownictwo – bez poinformowania rodziców – przeprowadziło „lekcję tożsamości seksualnej”, która była wielką traumą dla 5-latków. Władze szkoły do tej pory nie ujawniły, co się wydarzyło na zajęciach. Dyrekcja nie poinformowała rodziców, że będzie prowadzić lekcje dotyczące „relacji transseksualnych”. Na zajęciach – wg relacji dzieci - pojawił się chłopiec przebrany za dziewczynkę, którego nauczycielka, Kaelin Swaney, przedstawiła jako dziewczynkę. Kobieta czytała także książeczkę zatytułowaną „Jestem Jazz”. Szefostwo szkoły odmawia udzielenia informacji rodzicom, co dokładnie wydarzyło się w szkole. Według zarządu, dyrekcja nie musiała informować rodziców o zajęciach, ponieważ „to nie była edukacja seksualna”. Zgodnie z kalifornijskim prawem, władze szkoły mają obowiązek poinformować rodziców o lekcjach z zakresu edukacji seksualnej i rodzice mogą nie posłać dzieci na tego typu lekcje. Zarząd nie wyklucza skierowania sprawy do sądu. Przypomina, że Kalifornia zakazuje dyskryminacji ze względu na tożsamość seksualną i wyrażanie płci. W poniedziałek pięcioosobowe kierownictwo jednogłośnie odrzuciło wniosek rodziców, aby umożliwić rezygnację z lekcji dotyczących „tożsamości płciowej”. Nie zgodziło się także na uprzedni przegląd materiałów wrażliwych, zanim trafią one do uczniów. Masz coś do dodania?
 • chory psychicznie 2017-09-26 08:42:20
  Do Marcin: Idź się leczyć gościu i namów swoje idolkę do tego samego. Oboje macie niedobrze w głowach.
 • Marcin 2017-09-25 20:03:49
  Szacunek dla Pani za słowa prawdy. Tylko prawda bowiem wywołuje taką burzę, pośród tych, którzy nie chcą w niej żyć. Trafnie opisała Pani rzeczywistość i nieszczęście naszych dzieci, którym wpaja się wywrócony do góry nogami świat, gdzie przedszkolaków chce uczyć się masturbacji. Neomarksizm się nie poddaje, dlatego cieszę się, że jest Pani po jasnej stronie.
 • S.X highly recommended 2017-08-09 12:32:34
  Oj miał Owsiak rację!!!
 • AdamLG 2017-08-09 06:22:01
  Ja tylko się dziwię tym co na nią głosowali.
 • bokser 2017-07-26 23:32:20
  chętnie bym obejrzał debatę: Krystyna Pawłowicz vs Stefan Niesiołowski Krystyna Pawłowicz vs Kamila Gasiuk-Pihowicz lepsze niż walki bokserskie :)
 • wielbiciel kryśki 2017-07-24 12:29:03
  Bardzo ciekawi mnie opinia kryski na temat veta prezydenckiego co do SN i KRS -u. Co też ubek, esbek, ćpun czy jakiś taki podobny ???
 • Krynicki 2017-07-21 09:18:36
  do Ola , ale ty jesteś bezdennie głupia, chyba tez masz tak we łbie pos.... jak posłanka !!??
 • co to to nie 2017-06-22 12:06:51
  Do Kobieta, nie chłop: Tak, najwyraźniej brakuje tego który by ją chciał. Każde poświęcenie ma w końcu swoje granice.
 • ola 2017-06-21 21:18:46
  Ja Kryśkę lubię. Samodzielna jest, sama, więc musi być gruboskórna by się na powierzchni utrzymać. Nie muszę zgadzać się z jej poglądami, ale jest odważna w ich wyrażaniu, wyrazista, inteligentna. A że brak jej delikatności? Cóż, łatwo oceniać, kobiecość zwykle wydobywa obecność drugiej połowy, świadomość, że ma się obok kogoś na kogo można liczyć, naprawdę to łagodzi stres i nerwy. Po tej babce widać, że łatwo w życiu nie miała i wyszarpać musiała dla siebie swoim własnym wysiłkiem, bez wspierania się na ramieniu mężczyzny. Nie sądzę że bycie samej to jej wybór. Ot loteria losu i tyle. Niejedna kobieta / mężczyzna jakby nagle sam został - są takie scenariusze w życiu, to by wyszła na jaw ich prawdziwa siła, a raczej bezradność małego dzidziusia co to został nagle sam bez opieki. Kryśka dzielna jest. I podziwiam za jej szorstkość. I siłę charakteru, woli przetrwania mimo wszechobecnej wrogości, słów pogardy typu "stara panna". Mężatki i mężusie dumne parki uważajcie- jutro wszystko może się zmienić i możecie znaleźć się na miejscu Krychy. Jedyna pewna rzecz na świecie to zmiana, i nic nie jest dane raz na zawsze.
 • psychiatra 2017-03-29 21:37:14
  Junkersa oskarża o chorobę, a sama u siebie nie widzi choróbska i patologii, całe społeczeństwo widzi a ona nie, natomiast u kogos cokolwiek zauważa, ciekawe ?
 • Kobieta, nie chłop 2017-03-25 17:48:07
  Do Albercik": Piszesz , że chłopa Jej brakuje! Więc opowiadam pytając ?: ..." gdzie te chłopy ??? ...jej! Nie ma , nie ma , nie ma..., jeeej ! " Może znaturalizowani , jak u Albercika w filmie... " Seksmisja" ?????????????