REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Anna Zalewska

KOMENTARZE

• gość 2018-05-17 16:38:51
    To co dzieje się obecnie w szkolnictwie nie mieści się w głowie. Praca po znajomości. Grupy przedszkolaków łączone i nie dość że liczba przekracza 25 to jeszcze wiek od 2.5 do 4 lat. Ja pytam jak realizować program gdy jeden nawet dobrze nie potrafi mówić a drugi chce się uczyć i nabywać wiedzę niezbędną do dalszych sukcesów. Jak to jest że szkoły i przedszkola stowarzyszeniowe nie wypłacają podwyżek w terminie, a gdy już je wypłacą nauczyciele nie dostają wyrównania. Odnosząc się do skarg rodziców pragnę zaznaczyć że to nie nauczyciele wymyślają programy nauczania.
  • Viki 2018-03-13 07:49:42
    Mam dwójkę dzieci w 7 klasie. W tym roku życie całej rodziny zamieniło się w koszmar. Od dorosłych nie wymagamy pracy po 12-14 godzin dziennie. Zero czasu na zajęcia dodatkowe, ba nawet na odpoczynek. To niesprawiedliwe. Przykładowe arkusze egzaminacyjne dla 8 klas z kosmosu. To co przerabiają w szkole nie przygotowuje do ich zaliczenia na dobrym poziomie.
  • Pokrzywdzona... 2018-02-09 22:12:50
    Witam, mam 13 lat, więc chodzę do 7 klasy. Dla mnie to jest śmieszne. Jesteśmy pokrzywdzeni i jestem tego pewna, że odbije się potem to na naszej przyszłości i psychice. Dlaczego starsi ludzie wypowiadają się na temat potologii w gimnazjum. Czy wy kiedykolwiek tam byliście? Ten głupi stereotyp... Prawda jest taka że przez tą reformę jest jeszcze większą patologia tylko że w podstawówce... Jesteście śmieszni
  • lidiak 2018-02-07 10:29:24
    Co robić kiedy w szkole uczniowie preśladują koleżankę ( tak jak moja córkę ) dyrektor nie daje odpowiedzi czekam na nią 3 tygodnie , wody nabrali w usta. Musiałam córke przenieść do innej szkoły bo tam za nic nie chciała wracać. Wychowawca przeprowadzając rozmowę z dziećmi nie traktowała mojej córki jak ofiary tylko ją też pouczała, że musi być grzeczna. Czy tak powinno być ? Moja córka przez pare miesięcy była wyśmiewana, szykanowana, obrażana, że śmierdzi. Mam poczucie, ze w tej szkole byłyśmy niepotrzebnym problemem. Odeszłyśmy, ale co można zrobić, żeby ukarać ich? nauczyciele zaniżyli celowo ocenę z zachowania z wzorowej na bdb mówiąc, że spoczęłaby na " laurach". Przeszła 2 olimpiady w szkole i wzorowe jej się nie należy? To szkoła podobno najlepsza w Elblągu. Sprawa w toku. Chcę od nich notatek z przebiegu sprawy.
  • polak 2017-12-29 01:30:17
    Notoryczny kłamca, rozwalacz oświaty, kłamliwa osoba z fałszywym uśmiechem. To Pani dzieli dzieci na "lepsze i gorsze'. To Pani ogranicza Młodych Polaków mówiąc im, że świat jest czarno-biały. To Pani zakłamuje HISTORIĘ nie znając jej. SUWEREN nie tego chciał. Ja tego nie chciałem.
  • Parytet godność społeczna 2017-12-17 18:53:48
    Patologi KRUS nie będziemy dłużej utrzymywać z środków publicznych ZUS, sprzeczne nawet z zasadami etyki. Zobaczcie jakie drogie mają ciągniki pseudo rolniki, jakie inne sprzęty Naszym kosztem z dopłat Unijnych zakupili. Ubiegłoroczna nowela ustawa z 14 kwietnia 2016 roku weszła w życie 30 kwietnia 2016 roku o obrocie ziemi rolnej wyłącznie przez rolnika, przypieczętowała iż jesteśmy poróżnieni. Z uczciwych podatników ZUS z obrębów miast zrobiono gorszy sort, kobiety z miast jak w obozach koncentracyjnych faszystowskich niebawem ustawiać będą zbiorowo do dymania zamiast brakujących jałówek w oborach. Ustawa z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338 grunty rolne należało wyłączyć spod konturów budynków mieszkalnych , przepisy w tym zakresie mieliśmy przejrzyste ) gorycz została przelana, parobki z miast mogą jedynie kupić do 30arów działki jako nieruchomość (Dz. U z 2016 roku poz. 585), XXI wiek równouprawnienie ? Demokracja praworządność jaka, społeczeństwo w obrębach miast jak nic nie miało tak wciąż nic nie ma(niewolnicy bez żadnych praw). W związku z powyższym jaki mamy wybór do głosowania w najbliższych wyborach, wolność,równość w Polsce przez bolszewie żydowską została stłumiona.
  • abstynent 2017-12-16 16:56:33
    Do ZŁODZIEJE z PO!!!: Radzę wytrzeźwieć i rzadziej zaglądać do kieliszka.
  • ZŁODZIEJE z PO!!! 2017-11-29 18:24:51
    Do Student 20 lat:O odezwał się zaKODziały"dziadek, ucznia 13 lat. " . Lepiej zajmij się uczciwą pracą ,bo napisaniu tak beznadziejnych głupot nie zarobisz!!!! Widać ze jesteś zaKODziały któremu karzą skakać i ONI skaczą HOP HOP,HOP HOP, spójrz w lustro i powiedź czy wy macie mózg,zaKODziałe łby!????????
  • Student 20 lat 2017-11-26 19:54:06
    Do uczeń 13 lat.: Dzięki pracy w markecie w niedziele mogłem dorobić i podreperować swój budżet, gdyż w domu się nie przelewa, a pisowscy despoci już wkrótce mi tą możliwość odbiorą. Najgorsze jest to, że bezrobocie może wzrosnąć w ciągu 2-3 lat o 10-14% w sektorze handlowym, gdyż o tyle zmaleje mniej więcej liczba godzin pracy w handlu. To jeszcze jedna kłoda rzucona pod mogi zwalnianym nauczycielom, którym odbierze się tą ścieżkę zmiany swoich kwalifikacji.
  • uczeń 13 lat. 2017-11-21 19:59:15
    Do dziadek, ucznia 13 lat.: Dziadek ja znowu nie mogę nigdzie wyjechać na weekend ,bo rodzice pracują w markecie w weekend!!!
  • dziadek, ucznia 13 lat. 2017-11-20 17:27:59
    mam wnuka 7 kl. po 8 godzin w szkole i po 3 do 4 godzin w domu. rodzice nie mogą z nim wyjechać, bo na weekend zadanych 16 zadań z kilku przedmiotów. tornister waży 18kg. a uczeń 13 lat. jaja sobie pani robi ze szkoły. brak kompetencji czy wiedzy? nauczyciel w poniedziałek pyta uczniów.cytat" No sprawdzimy czego was rodzice nauczyli. w każdy dzień kartkówka. a nauczyciele jeszcze szybciej biegną do domu niż uczniowie po lekcjach. Obserwuje to. .
  • mokka 2017-11-15 21:46:06
    kłamliwa osoba z ironicznym fałszywym uśmieszkiem, jako minister totalne dno. Dziwię się,że jeszcze pełni tą funkcję. PIS wiele traci w oczach wyborców przez takich ministrów
  • Kasia 2017-10-15 11:39:04
    Najgorsza decyzja to oddzielenie dzieci niepełnosprawnych/ dysfunkcyjnych od normalnych dzieci. Jak one maja nawiązywać kontakty społeczne siedząc w domu.
  • Polonistka 2017-09-14 23:02:14
    Do Ula: Ta normalność w szkołach będzie polegała na tym, że ich absolwenci będą analfabetami wtórnymi jak Ty? Nie popieram takich zmian!!!
  • Jorg 2017-09-09 17:47:51
    Najgorszy minister edukacji, a przy tym notoryczny kłamca i rozwalać oświaty.