REKLAMA

Afera wokół Trybunału może wpłynąć na polską gospodarkę. W jaki sposób?

  • Autor: PolskieRadio.pl
  • 28 grudnia 2015 14:28
Afera wokół Trybunału może wpłynąć na polską gospodarkę. W jaki sposób? To co teraz się dzieje, będzie odczuwalne nie w ciągu kilku miesięcy, ale w perspektywie roku, dwóch (fot.twitter.com/_Nowoczesna)

Podpisana właśnie przez prezydenta nowelizacja ustawy o TK może mieć wpływ na polską gospodarkę w tym notowania złotego, wyceny obligacji, a w dłuższej perspektywie postrzeganie naszego kraju.

Konsekwencje ostatnich wydarzeń wokół TK już zauważył świat międzynarodowych finansów, który obawia się ich wpływu na gospodarkę.

̶ Chyba najlepszym przykładem tego, że ten wpływ będzie, jest komunikat agencji ratingowej Fitch z ubiegłego tygodnia, gdzie analitycy tej agencji piszą wprost, że ryzyko polityczne, przez awanturę wokół Trybunału Konstytucyjnego, zdecydowanie rośnie – wskazał na antenie Polskiego Radia 24 Bartek Godusławski z Pulsu Biznesu.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • operator koparki 2015-12-29 14:06:29
    Do Bolszewicy i Gangsterzy!: piszesz z wielką nienawiścią i zioniesz jadem , trochę więcej kultury osobistej , aż nie można tego czytać !!!!! Lepiej zastanów się co przez 8 lat zrobiła PO z majątkiem wspólnym Polaków i te słowa brzydkie , chyba kierujesz do nich, Majątek Rodaków został dziko sprywatyzowany , a miliony w rękach z tej prywatyzacji u śmietanki i ich kolesiów z PO , przemyśl i nie wypisuj bzdur , chyba , że zostałeś odsunięty od profitów ?????????
  • Bolszewicy i Gangsterzy! 2015-12-29 13:54:46
    Została wywołana wojna domowa przeciwko Polsce, Konstytucji RP, społeczeństwu Polskiemu przez PiS. Kim Oni są? Wnukami sędziów z nadania co mordowali Polaków! Rydzyk prorok który okradł ludzi starszych z majątków w USA, z pewnością sługusów szatana pod ludzką postacią z PiS rozgrzeszy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA