REKLAMA

Airbus Helicopters podtrzymuje zobowiązania dot. inwestycji w Polsce

  • wnp.pl
  • Autor: WNP.pl/JS
  • 04 lutego 2016 17:46
Airbus Helicopters podtrzymuje zobowiązania dot. inwestycji w Polsce Zdaniem przedstawicieli Airbus Helicopters spekulacje prowadzą do błędnych wniosków w zakresie polskich przetargów śmigłowcowych i rozwoju krajowego przemysłu (fot. mat. pras. Airbus Helicopters)

Airbus Helicopters podtrzymuje swoje zobowiązania dotyczące przestrzegania warunków przetargu i zrealizowania szerokiej gamy inwestycji w Polsce. To reakcja firmy na ostatnio pojawiające się w mediach komentarze sprzyjają spekulacjom.

Zdaniem przedstawicieli Airbus Helicopters spekulacje prowadzą do błędnych wniosków w zakresie polskich przetargów śmigłowcowych i rozwoju krajowego przemysłu.

- Jedyną prawdziwą informacją jest to, że trwają rozmowy z Ministerstwem Rozwoju, oraz że jesteśmy gotowi wspierać naszych polskich partnerów tak jak zawsze deklarowaliśmy, a WZL-1 w Łodzi są jednym z najważniejszych podmiotów w tym gronie - poinformowała firma w komunikacie.

Czytaj całość na wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • spragniony123 2016-02-04 20:44:56
    Przed wyborami rząd dał do zrozumienia że chce produkować a nie montować helikoptery .Polska jest najważniejszaREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA