REKLAMA

Beata Szydło: prawo ma sprzyjać przedsiębiorcom

  • Autor: PAP
  • 18 września 2015 13:53
Beata Szydło: prawo ma sprzyjać przedsiębiorcom Beata Szydło troszczy się o przedsiębiorców

Beata Szydło, wiceprezes PiSpaństwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców i stworzyć im warunki rozwoju. i kandydatka partii na premiera, oznajmiła na spotkaniu w Rzeszowie, że państwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców i stworzyć im warunki rozwoju.

Szydło odwiedziła Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko, który leży terenie Rzeszowa i gminy Głogów Małopolski; jest podstrefą mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

- Państwo musi stanąć po stronie przedsiębiorców musi stworzyć warunki dla ich rozwoju. Małe firmy muszą stawiać się średnimi, te średnie muszą budować swój potencjał i przeradzać się w duże. To jest droga, która przechodzą firmy, którą przechodzą przedsiębiorcy we wszystkich krajach, które są mądre tym, że należy wspierać własny kapitał - podkreśliła wiceprezes PiS.

Dodała, że jej ugrupowanie chce "wspierać własny kapitał". - Mówimy - więcej polskiej gospodarki w polskiej gospodarce - zaznaczyła.

W jej ocenie, "Polska potrzebuje dzisiaj nowoczesnej gospodarki,() w której polscy przedsiębiorcy dostaną swoją szanse".

Zwróciła uwagę, że zrównoważony rozwój powinien być szansą dla "wszystkich obywateli, dla każdego regionu". - To jest podstawa rozwoju; trzeba odejść od rozwoju rozumianego tak jak realizuje to obecny rząd, czyli tylko i wyłącznie na zasadzie wybierania poszczególnych miast, dużych metropolii, czy tylko i wyłącznie dawania szansy jednym kosztem drugich - mówiła kandydatka PiS na premiera.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA