REKLAMA

BGK będzie wspierać biznes

  • Autor: PAP/AT
  • 27 listopada 2017 06:46
BGK będzie wspierać biznes BGK to ważny uczestnik rozwoju gospodarczego, wspierający realizację planu Morawieckiego (fot.shutterstock)

Bank Gospodarstwa Krajoweggo zamienia 16 oddziałów w centra wsparcia dla biznesu, w których będzie można uzyskać informację i dostęp do instrumentów finansowych grupy PFR.

Bank Gospodarstwa Krajowego zamienia 16 oddziałów w centra wsparcia dla biznesu, w których będzie można uzyskać informację i dostęp do instrumentów finansowych grupy PFR - informuje "Puls Biznesu".

Jak czytamy w "Pulsie Biznesu", Beata Daszyńska-Muzyczka, która od niespełna roku zasiada w fotelu prezesa, ma autorski pomysł na bank.

- BGK to ważny uczestnik rozwoju gospodarczego, wspierający realizację planu Morawieckiego. Jesteśmy zbrojnym ramieniem kapitałowym państwa do wsparcia rozwoju firm w Polsce i za granicą - streszcza nową strategię pani prezes w "PB".

- Wzmacniamy rolę naszych oddziałów, które chcemy przekształcić w regionalne centra kompetencji, służące doradztwem sektorowym i poradą w doborze instrumentów wsparcia nie tylko z BGK, ale wszystkich instytucji wchodzących w skład grupy PFR - zapowiada prezes BGK w "Pulsie Biznesu".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA