REKLAMA

Cezary Grabarczyk z PO o tym dlaczego drogi, dworce i inna infrastruktura to największy sukces PO

  • Autor: parlamentarny.pl (Katarzyna Walterska)
  • 13 października 2015 09:16

Cezary Grabarczyk w latach 2007-2011 minister infrastruktury, w latach 2014-2015 minister sprawiedliwości, od 2013 roku wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej uważa, że miniona kadencja to sukcesy od transportu drogowe po transport kolejowy. Rozwinęła się także gospodarka morska a szczególnie transport kontenerowy.

Co było sukcesem Platformy Obywatelskiej, jeśli chodzi o infrastrukturę, a co porażką? Więcej na ten temat mówi nam Cezary Grabarczyk. Zobacz wideo...

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Szary obywatel 2015-10-14 12:26:57
    Pan Czaruś jeszcze nie wie, że jedną z głównych klęsk politycznych PO jest właśnie on i jego łódzki "dwór". Gratuluję mu dobrego samopoczucia.
  • Drogowiec 2015-10-13 11:18:49
    o czym ten pan opowiada autostrady wybudowane odcinki z miejscami do poboru opłat co kosztowało ok 2 mld. zł i zmiana na inny sposób pobierania opłat ale jaki?????? A-1 od Strykowa do Kowala , po 2,5 roku doczekała się MOP-ów słynny Polimex , który zawalił budowę A-4 , A-1 Łodż , czy S-69 B-Biala pendolino , które nie ma możliwości wykorzystania swoich możliwości z racji braku odpowiednich trakcji?? remont trasy kolejowej Katowice-Kraków od 5 lat i znowu w planach na kolejna 5-ciolatkę??? o wspaniałych lotniskach ten pan zapomniał powiedzieć np.Radom 100 mln wydane i jest tam wszystko oprócz.......podróżnych , już nie wspomnę o wspaniałej budowie lotniska w Modlinie , gdzie dobudowany droga startowa sie rozsypała po ladowaniu paru samolotów??? mogę tak jeszcze godzinami wymieniac ale nie chcę zanudzaćREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA