REKLAMA

Co będzie nowym motorem napędzającym polską gospodarkę?

  • wnp.pl
  • Autor: WNP/JS
  • 20 stycznia 2016 08:44
Co będzie nowym motorem napędzającym polską gospodarkę? Z różnych stron płyną sygnały o wyczerpaniu się potencjału, na którym oparto dotychczasowy wzrost gospodarczy Polski (fot.. Shutterstock.com)

Z różnych stron płyną sygnały o wyczerpaniu się potencjału, na którym oparto dotychczasowy wzrost gospodarczy Polski - niskich kosztów pracy, produkcji towarów mało przetworzonych, inwestycji zagranicznych. Co będzie nowym motorem napędzającym polską gospodarkę silniej i w trwały sposób? Odpowiedzi na to pytanie poszukamy już dziś podczas Forum Zmieniamy Polski Przemysł 2016.

Wydarzenie organizowane po raz 16. przez Grupę PTWP, wydawcę miesięcznika gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl, zgromadzi najważniejsze postaci polskiej i europejskiej gospodarki - reprezentantów zarządów czołowych polskich przedsiębiorstw, przedstawicieli rządu i parlamentu, ekspertów gospodarczych.

W sesji inauguracyjnej "Polska gospodarka. Czas na nowy model" wezmą udział Robert Gwiazdowski - przewodniczący Rady Centrum im. Adama Smitha, Zbigniew Jakubas - właściciel, Grupa Kapitałowa Multico, Henryk Siodmok - prezes GrupyAtlas, Herbert Wirth - prezes KGHM Polska Miedź SA; Piotr Wojciechowski - prezes WB Group; Dariusz Żuk - prezes, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Polska Przedsiębiorcza. Dyskusję poprowadzi Wojciech Kuśpik, prezes PTWP, wydawca Nowego Przemysłu i portalu wnp.pl.

Czytaj całość na wnp.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA